Hétvégi gurulások, bulik (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
Találkozó 17,30-kor a Biker's Pub-nál. Jöhetsz mopeddel, bármilyen robogóval, mindegy milyen motorod van, 25-1600cm3 között ) Jótékonysági felvonulás a MOTaMOT alapítvány javára. Este ALKONYZÓNA koncert!!! http://www.motorospark.hu/hirek-aktualitasok/17/43.html
Naplózott
[HGF]Libero_hun alias NaSa
Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Titikém pödörd meg a s.szőrömet tények tények tények!egész éjjel szakadt az eső.Még jó hogy ügyeletes voltam reggelig.Eső jóbarát;elülnek a betörők. kiskacsás esővédőrugadlózó beizzítva onnantól kezdve nem érdekel a monszun!ÉÉÉS tudd meg indulunk Hallstattba!!!! on dö ród! este képek Repesz style
Hallstatt! ajánlom mindenkinek aki még nem volt.Csodálatos környék! kb.600 km.-t mentünk oda vissza..és még bícselni is volt időm alsógatyában.utána meg 300km hazáig alsógatya nélkül hahahahaaaa ..na meg bemértek az osztrák rendőrök.ÉS esett is(kicsit)! MEGINT NEKEM VOLT IGAZAM drága Titikém
Holnap indulunk a Bodeni-tóhoz Münchenen keresztül útba ejtve KZ.Dachau(kollégát itt lepasszolom a Hondájával együtt) .cca 1400km oda-vissza.Csontra megpakoltam a "Piroskát"Visszafelé Neuschwanstein és Berteschgaden.Long way round..
Repesz írta:
Holnap indulunk a Bodeni-tóhoz Münchenen keresztül útba ejtve KZ.Dachau(kollégát itt lepasszolom a Hondájával együtt) .cca 1400km oda-vissza.Csontra megpakoltam a "Piroskát"Visszafelé Neuschwanstein és Berteschgaden.Long way round..
oszt meghogy en messze lakom toled...pff
amugy 2 napja tekergunk, majd pakolok kepeket en is, de most zazotoba pakolok es indulandusz megint valahova
Naplózott
Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Repesz írta:
Holnap indulunk a Bodeni-tóhoz Münchenen keresztül útba ejtve KZ.Dachau(kollégát itt lepasszolom a Hondájával együtt) .cca 1400km oda-vissza.Csontra megpakoltam a "Piroskát"Visszafelé Neuschwanstein és Berteschgaden.Long way round..
Berchtesgaden, te ödenburger
Naplózott
02 épített Dakar SM 03 RSV Mille
Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Jóvan druszám! megnéztem élőbenMarha nagy karika volt.Sopron-Lindau(Bodensee) egy seggel 13 óra alatt. összesen az eltévedésekkel együtt több mint 1500km-t mentünk. Ma 08:00 kor indultunk Bregenzből és 21:10re voltam Sopronban.Eső nem esett,szikrázó napsütés,forrón sütő aszfalt... pazar tájak.Sőt még a BMW gyárat is láttam.Gépezet nagyon jól bírta.folyt.köv..most hullafáradt vagyok
Repesz írta:
Jóvan druszám! megnéztem élőbenMarha nagy karika volt.Sopron-Lindau(Bodensee) egy seggel 13 óra alatt. összesen az eltévedésekkel együtt több mint 1500km-t mentünk. Ma 08:00 kor indultunk Bregenzből és 21:10re voltam Sopronban.Eső nem esett,szikrázó napsütés,forrón sütő aszfalt... pazar tájak.Sőt még a BMW gyárat is láttam.Gépezet nagyon jól bírta.folyt.köv..most hullafáradt vagyok
az tényleg jó hosszú lehetett. Berchtesgaden szép hely, sajnos amikor én ott jártam szakadt az esö. Most nem?
Naplózott
02 épített Dakar SM 03 RSV Mille
Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Bodeni-tónál csepergett,mikor oda értünk.Így gyorsan összeszórtam a sátrat,de nem volt vészes.Nagyon meleg volt végig,és sütött a nap.Berchtesgadennél vágyakozva néztem az út mellett futó azúrkék hegyipatakot.Hegyekben kanyargós utak szalagkorlát nélkül.. iszonyatosan rám jött tériszony..kettesben csettegtem felfelé,vert a víz és kapaszkodtam a kormányba.Még mindig remeg a lábam,ha eszembe jut.Felakartunk menni a Sasfészekhez.8ejróért libegőztünk,de onnan még kb.6,5 km,a buszmegálló,ami felvisz.Gondoltam rohadjon meg,én nem gyalogolok 30fokban motoros cuccban.Így visszalibegőztem a parkolóba,hogy majd motorral felmegyek..mer kemény vagyok és kész.. ja,csak 23%os emelkedő/lejtő,tériszony megint előjött.Hagytam az egészet a francba.Berchtesgadenben találkoztunk egy roskadásik megpakolt Honda transalppal,aminek japán vezetője vígan integetett,mikor elment előttünk,akkor láttuk,hogy japán rendszámos.Tirolnál kevertünk valami 15km-es alagútban.Azt hittem soha nem lesz vége,de vége lett,és várt minket egy kapú,ahol leszedtek 8.50 ejróval.
Az bosszantó,hogy cca.250km-enként tankolni kell.A német autópályán nagyon kevés kút van,így megszívtuk mindketten.München előtt már csak 3km volt hátra a benzinből,mikor sikerült tankolnom.A kollégámnak kb.csak 1 deci maradt a VFR tankjában..szívás volt.