Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
Nyissuk meg F650!!! '14 (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 0
TÉMA: Nyissuk meg F650!!! '14
#38765
Kókusz (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 358
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 10 éve  
NaSa írta::
26 ra nincs sok programom

Páty motoros felvonulás biztosítása

Egy barátom búcsúztatója

Szülinapi köszöntés

ja és f650 motorozás


Elvégre több motorod is van, nem?
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38767
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 10 éve  
viszont NaSa CSAK EGY VAN!
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38768
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 10 éve  
szerintem most ez a leglátogatottabb topic

Van akinek lenne kedve segíteni az útvonal biztosítók munkáját?

Akinek lenne kedve hozzá az keressen meg!
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38769
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 10 éve  
Csiga írta::
riskywhisky írta::
Ne haragudjatok, (tudom hogy nem teszitek) én sem jövök. Részben az idióta időjárás, részben az útvonal miatt. Szó volt valami balatonfelvidékről is, én oda készültem.
Majd legközelebb.
Jó utat, szép napot, gudbájpíszláv!


Hi RW! Sztem a balatonfelvidékről más topikban volt szó, lehet nincs igazam. Viszont "kevés a legközelebb", úgyhogy használd ki! Mér nem mész a saját útvonaladon Süttőig meg haza? Természetesen Te tudod nem belevau.


Eme topic legelső hozzászólásában volt szó a Balaton felvidékről.
Olyan kontexusban, hogy ha nem jön össze nagyobb létszám, abban az esetben
ez volna az úticél. Többen lettetek, így nem ez lett. Kész. Nincs ezzel semmi baj, körülbelül ezer féle dolgom van.
 
Naplózott Naplózott  
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38779
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 10 éve  
Akkor egy kis lira a szombati szezonnyitó gurulásról.

Az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, ezért szombaton reggel minden érdeklődő aggódva figyelte az égboltot, és a radarképet. A kevésbé szerencsések esőfelhő alatt ébredtek, és inkább visszabújtak a paplan alá.

MetRS Ricsivel már előző este eldöntöttük, hogy mindenképpen lemegyünk a találkozási pontra, aztán majd helyben eldöntjük a hogyantovábbot. Nagyon kellemes meglepetésre OrchidX és Jivula már a parkolóban volt, és szép lassan szállingóztak a többiek is. Minden évben van valaki, aki benézi a találkozási pontnak megjelölt McDonalds-AGIP kút kombót, idén Liviusz és Viktor várták a csodát az Osztyapenkónal. Telefonon sikerült őket jó útra téríteni.

NaSa is megérkezett a nagy vassal, talpig esőruhában, és végül Kókusz is csatlakozott a társasághoz. Egy kis telefonozás és radarképezés után úgy döntöttünk, hogy útvonalat módosítunk: kihagyjuk Dobogókőt és Esztergomot kihagyjuk, inkább Tinnyén át Dorogra, majd onnan Tardosra megyünk. NaSa és Ricsi rövid emlékeztetőt tartottak a csoportban motorozás tudnivalóiról, aztán útnak eredtünk. Pátyon csatlakozott hozzánk Demizson is. Ricsi jól navigált a felhők alatt, esőbe nem futottunk bele, de az aszfalt sok helyen nedves volt. Az Üvegtigrisnél megálltunk egy fotózásra, itt NaSa elbúcsúzott tőlünk, mert szolgálati ügye volt Pátyon. A 10-es úton Dorogig gurultunk, ahol megvártuk Janót, aki a nagy GS-sel és enyhe másnapossággal parkolt közénk. Kis pihenő után Tardos felé vettük az irányt, élveztük a kanyarvadászatot a Gerecse lábánal. Ezen a részen kicsit szar volt az időjárás, mintha felhőben motoroztunk volna, de gatyáig senki nem ázott el. Dél körül értünk a Malomvölgybe, ahova Jivula Vera is percek múlva befutott az ezüst CS-vel. Megrohamoztuk a büfét és szabad szemmel messziről is jól látható mennyiségű sült kolbászt, krumplit és hekket fogyasztottunk. Kaja közben két jó dolog is történt: megérkezett Ifa, és kisütött a nap! A borús időjárásnak egy csapásra vége lett, így adta magát az ötlet, hogy áttelepülünk a tardosi főtéren szervezett medvehagyma fesztiválra.

Szikrázó napsütésben foglaltuk el a sörpadokat, és rémes feldolgozásokat, hamis éneket hallgatva töltöttük az időt. A malomvölgyes büfékaját medvehagymás kenyérlángossal és kolbásszal folytottuk le, a bátrabbak csapolt DAB-ot toltak az abrakra. Délután három óra körül kerekedtünk fel, két csapatra oszolva. Ricsi, Demizson, Kókusz, Liviusz OrchidX és én Páty felé vettük az irányt. Zsámbék után pár perces technikai megállót tartottunk, egy Suzukis chopperes srácnak segített Ricsi a fékproblémáját orvosolni. Pátyon aztán teljesen szétvált a csapat, onnan már mindenki hazatalált.

Sajnos a reggeli szar időjárás többeket eltántorított a közös gurulástól, de így is szép számmal gyűltünk össze, és az elszántság meghozta gyümölcsét. Köszönjük mindenkinek a részvételt, találkozunk a következő alkalommal, aminek célpontja valószínűleg Ivád lesz! Mindenki szedje össze az adományozásra szánt cuccait, logisztikai információk nemsokára érkeznek!

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38780
OrchidX (Felhasználó)
Ha nyakig szarban vagy, örülj, hogy nem hullámzik!
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 70
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
ICQ#: 11860838 Nem: Férfi akameniczky kameniczky@gmail.com Lakóhely: Budapest 22. Születési dátum: 1972-11-27
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 10 éve  
 
Naplózott Naplózott  
 
'02 Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38781
XY22 (Felhasználó)
"To feel alive....is my ambition...."
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 186
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Nő hencsi_22 Lakóhely: Veszprém Születési dátum: 1980-08-22
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 10 éve  
Köszi az élménybeszámolót, meg a képeket!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38782
Szpeti (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 273
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi szalaipeti@fibermail.hu Lakóhely: Kerepes Születési dátum: 1981-04-30
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 10 éve  
Mond, hogy a videó háttér zenéjét biztosító szörnyűség az karaoké volt és nem valami fizetett fellépő.
 
Naplózott Naplózott  
 

-----------------------------------------------------------------------------
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead...
-----------------------------------------------------------------------------

  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38784
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Vá: Nyissuk meg F650!!! '14 9 éve, 12 hónapja  
Haló

Na ne má

Persze, hogy talpig esőruhába érkeztem, hiszen én szakadó esőbe indultam!!
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.