Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal. (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 0
TÉMA: Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal.
#38788
Frici (Felhasználó)
Motorozni mindég jó
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 4
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi cardiogard Lakóhely: Nagyvárad / Románia Születési dátum: 1954-05-08
Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal. 9 éve, 11 hónapja  
Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal. Tudja valaki, hogy hol es mit tisztitsak, vagy csereljek? A jelenseg csak nagyobb fordulaton jelentkezik es nem mindeg.
 
Naplózott Naplózott  
 
1972 szereztem a jogositványomat. Elsö motorom egz MZ 250-es vas volt, amit 1985-ig hasznaltam. 2010-ben ujra nyeregbe ültem egy Kawasaki Volkanora. A fiamtól kaptam egy 1 honapos USA kirándulasom alkalmából.
Újra beleszerettem a motorozásba és megleptem magam ezuttal már ithon egy BMW 650 CS. Frici
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38793
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal. 9 éve, 11 hónapja  
Frici írta::
Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal. Tudja valaki, hogy hol es mit tisztitsak, vagy csereljek? A jelenseg csak nagyobb fordulaton jelentkezik es nem mindeg.


Szia Frici,

Benzinellatas tenyleg lehet a gond, de a ritkabbak kozul valo, inkabb valami elektronikai problema lehet.

Irhatnal par szot a kortortenetrol: miota van nalad a motor, miota jelentkezik a problema?

Akksicsatlakozok tisztak, akki allapota kifogastalan (esetleg kolcsondarabbal kiprobalhatnad). Gyertya?

A komputer erzekeny a gazmarkolat allasara. Ugye nem nyulsz a gazkarhoz inditozas kozben?

A komputercsatlakozo lehuzasa kb negyed orara, reseteli a beallitasokat.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38794
Frici (Felhasználó)
Motorozni mindég jó
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 4
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi cardiogard Lakóhely: Nagyvárad / Románia Születési dátum: 1954-05-08
Vá: Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal. 9 éve, 11 hónapja  
Köszi Tito a gyors választ. A vas kb 1 éve van nálam. A leirt tünetek most jelentkeztek 3-4 napja, de csak nagy fordulaton illetve mikor leveszem a gázt akkor áll le a motor (nem mindég). Van úgy is hogy neheyebben indul, sokat kell anlaszolni. Aksi tavaj volt cserélve. Még nem nyultam semmihez.
Frici
 
Naplózott Naplózott  
 
1972 szereztem a jogositványomat. Elsö motorom egz MZ 250-es vas volt, amit 1985-ig hasznaltam. 2010-ben ujra nyeregbe ültem egy Kawasaki Volkanora. A fiamtól kaptam egy 1 honapos USA kirándulasom alkalmából.
Újra beleszerettem a motorozásba és megleptem magam ezuttal már ithon egy BMW 650 CS. Frici
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38797
Lorka (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 375
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Nő Lakóhely: Budapest
Vá: Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal. 9 éve, 11 hónapja  
Honnan tudod hogy uzemanyag? Lehet az valóban szikra baj is.
Gyertya? Gyertyakupak? Testkabel? ?km van a mociban?
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#38867
Frici (Felhasználó)
Motorozni mindég jó
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 4
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi cardiogard Lakóhely: Nagyvárad / Románia Születési dátum: 1954-05-08
Vá: Hali! Akadozik a benzin ellatas a CS mocimnal. 9 éve, 10 hónapja  
Köszi szépen mindnkinek a tanácsokat, valoban nem a benzin adagolással volt a hiba, hanem az aksin meglazult a test kabel. Megszoritva és azota semmi gond.
Más téma:
Tudna valaki Centre Stand pontos méreteket a 650CS-hez?
 
Naplózott Naplózott  
 
1972 szereztem a jogositványomat. Elsö motorom egz MZ 250-es vas volt, amit 1985-ig hasznaltam. 2010-ben ujra nyeregbe ültem egy Kawasaki Volkanora. A fiamtól kaptam egy 1 honapos USA kirándulasom alkalmából.
Újra beleszerettem a motorozásba és megleptem magam ezuttal már ithon egy BMW 650 CS. Frici
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.