Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
Ismerjük meg egymást (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 4
TÉMA: Ismerjük meg egymást
#36820
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
mcgyver írta::
Sziasztok!

Pesti gyerek vagyok, másfél éve egy Dakarral nyomulok úton-útfélen, de inkább útfélen... minél porosabb, annál jobb.

Magam szerelem, persze már amit lehet. Olyan ez mint a legózás, sose növi ki magát az ember. Persze a szerelés is megkívánja a kellő tiszteletet és mindig van mit tanulni. De ha mindig más csinálja, akkor meg sosem tanulom meg!

Évek óta tervezek egy sárgolyókerülő túrát, egyszer majd' csak összejön!

Örülök hogy csatlakozhatok hozzátok! Köszi!


Udv a csapatban! Nem veled szemeztem mult penteken delutan 5 orakor az Arpad hidnal? En a taxidroszton alltam egy 2005 Dakar mellett.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36852
oktriv (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 4
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Nagycenk Születési dátum: 1974-02-05
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Sziasztok!

Viktor vagyok, Nagycenken lakom. 39 éves vagyok, 1990 óta motorozok. Sok motorom volt, főleg endúrók. 1 hónapja tettem szert egy 2004-es GS-re. Eddig olvasgattam a honlapot, de gondoltam belépek ide regisztráltként, úgy látom jó itt a hangulat.
 
Naplózott Naplózott  
 
f650gs 2004
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36853
Jivula (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 382
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Mocsa Születési dátum: 1975-09-15
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
oktriv írta::
Sziasztok!

Viktor vagyok, Nagycenken lakom. 39 éves vagyok, 1990 óta motorozok. Sok motorom volt, főleg endúrók. 1 hónapja tettem szert egy 2004-es GS-re. Eddig olvasgattam a honlapot, de gondoltam belépek ide regisztráltként, úgy látom jó itt a hangulat.


WELCOME!
Üdv a diliházban!
 
Naplózott Naplózott  
 
\"nekem nem kell légzsák,férfiként halok meg!\"
1999/07 R1100RT - 2005/07 F650GS
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36854
abry (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 236
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Baja Születési dátum: 1976-10-15
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Üdv itt!
A diliházban mindig jó a hangulat. Itt mindenki jólérzi magát.
Azt megfigyeltétek, hogy mindenki "meghülyült" és BMW-t vesz. Ezért tán a diliház.
Ennyi "hülye" nem tévedhet.
De tényleg idén (a válság ellenére) elég sokan bejelentkeztek. Nem?

Vagy hülye vagyok.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36895
alvaro84 (Felhasználó)
Különc
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 789
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi alvaro_acwellan@hotmail.com Lakóhely: Fehérvárcsurgó Születési dátum: 1979-05-01
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37003
Egyed László (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 2
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Bemutatkozás 10 éve, 11 hónapja  
Sziasztok!
1 hete vettem egy 96-os f650-t. Mindennapos vegyes használatra azért választottam mert sok jót halottam és mert más gyerekkoromban is tetszett. Jelenleg egy haverommal építünk motort szóval ezt is mindenképp magam szeretném szerelni. Mondjuk meg lepődtem hogy európai motor és még is nehéz hozzá alkatrészt találni ezért kerestem meg az oldalatokat.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37005
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Bemutatkozás 10 éve, 11 hónapja  
Egyed László írta::
Sziasztok!
1 hete vettem egy 96-os f650-t. Mindennapos vegyes használatra azért választottam mert sok jót halottam és mert más gyerekkoromban is tetszett. Jelenleg egy haverommal építünk motort szóval ezt is mindenképp magam szeretném szerelni. Mondjuk meg lepődtem hogy európai motor és még is nehéz hozzá alkatrészt találni ezért kerestem meg az oldalatokat.


Szia Laci, udv klubban, gratulalok a motorhoz!

Lecci kreald ujra ezt a hozzaszolast a szomszedos 'Ismerjuk meg egymast!' topikban, aztan torolnem ezt az arva topikot.

Varom a hivasodat, a heten en is F650 Classic-kal mozgok Pesten.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37015
Gordius1 (Felhasználó)
Tőled függ mit érsz el az életben.
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 9
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Délegyháza Születési dátum: 1975-03-21
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Sziasztok!
Bálint vagyok, Délegyházáról. 25 éve motorozom, sokféle motorom volt már. Az MZ TS125-el kezdtem, 13 évesen bejártam vele a fél országot. Aztán ahogy elkezdtek jönni a nyugati és japán vasak egyre inkább speed vonalon mozogtam. Ez tartott 2010-ig, amikor is (hosszú vágyakozás után) megvettem Baltazárt, egy 2004-es R1200GS-t. Annyira beleszerettem, hogy a kocsimat is BMW-re cseréltem (na ezt nem kellett volna), és amikor a nagyfiam is majdnem megütötte a jogsi korhatárt, Megvettük Alien-t a 2004-es F650GS Dakar-t. Én is használom néha, és méltó a hírnevéhez, mindent tud amit a nagytesó, terepen pedig össze se lehet hasonlítani. Aztán anyának vettünk motort, de hiába mondtam neki, hogy 650GS legyen, neki Fazer kellett Aztán elment az első CSAM-os túrájára, és úgy jött haza, hogy még is inkább BMW-t szeretne. Ez a csere pénzügyi megfontolásból még várat magára, de mindenképp tervbe van. A kisebbik fiam jelenleg egy 125-ös Hondával nyomja, és nagyon vágyik a GS-re, de még kamikáze egy 650-es motorhoz. Ha eleget szelídül jövőre neki is megvan az esélye. Szóval, ha minden jól alakul, akkor jövőre már 4 BMW-vel rójuk az utakat.
Nagyfiam másfél év balesetmentes vezetés után végre begyűjtötte az első zakóját, aminek egyrészt örülök, mert már nagyobb volt a mellénye az indokoltnál, másrészt sírok, mert úgy néz ki hogy igencsak drágák az alkatrészek a motorhoz, és nem kevés kell hozzá. Így találtam erre az oldalra is, remélem találok itt pár tippet, hogy olcsóbban ússzam meg a javítást.
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.05.29 01:38 Név: Gordius1.
 
Bálint
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37016
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Baltazár, Alien, Bálint...
Szép kis társaság!

Üdv!
 
Naplózott Naplózott  
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37017
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Gordius1 írta::
Sziasztok!
Bálint vagyok, Délegyházáról. 25 éve motorozom, sokféle motorom volt már. Az MZ TS125-el kezdtem, 13 évesen bejártam vele a fél országot.
.
.
mellénye az indokoltnál, másrészt sírok, mert úgy néz ki hogy igencsak drágák az alkatrészek a motorhoz, és nem kevés kell hozzá. Így találtam erre az oldalra is, remélem találok itt pár tippet, hogy olcsóbban ússzam meg a javítást.


Szia Balint, koszi a bemutatkozast, a leheto legjobb helyre kerultel

Bandazz ossze Szodakiraly Mozsoval, jo kis mesedelutan tud neked tartani a GS-rol

Alkatresz ugyben pedig faradj at Nasa topikjaba, kedvezo aron szallit cuccokat.

Vasarnap aszfaltos gurulast tervezunk Budaors-Komarom viszonylatban, tovabbi infok a fooldalon. Remek lehetoseg a tapasztalatcserere.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37023
tagama (Felhasználó)
Rakétalány :)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 152
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Nő Túrmix Webáruház Lakóhely: Sárvár Születési dátum: 1974-06-18
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Gordius1 írta::
Sziasztok!
Bálint vagyok, Délegyházáról. 25 éve motorozom, sokféle motorom volt már. Az MZ TS125-el kezdtem, 13 évesen bejártam vele a fél országot. Aztán ahogy elkezdtek jönni a nyugati és japán vasak egyre inkább speed vonalon mozogtam. Ez tartott 2010-ig, amikor is (hosszú vágyakozás után) megvettem Baltazárt, egy 2004-es R1200GS-t. Annyira beleszerettem, hogy a kocsimat is BMW-re cseréltem (na ezt nem kellett volna), és amikor a nagyfiam is majdnem megütötte a jogsi korhatárt, Megvettük Alien-t a 2004-es F650GS Dakar-t. Én is használom néha, és méltó a hírnevéhez, mindent tud amit a nagytesó, terepen pedig össze se lehet hasonlítani. Aztán anyának vettünk motort, de hiába mondtam neki, hogy 650GS legyen, neki Fazer kellett Aztán elment az első CSAM-os túrájára, és úgy jött haza, hogy még is inkább BMW-t szeretne. Ez a csere pénzügyi megfontolásból még várat magára, de mindenképp tervbe van. A kisebbik fiam jelenleg egy 125-ös Hondával nyomja, és nagyon vágyik a GS-re, de még kamikáze egy 650-es motorhoz. Ha eleget szelídül jövőre neki is megvan az esélye. Szóval, ha minden jól alakul, akkor jövőre már 4 BMW-vel rójuk az utakat.
Nagyfiam másfél év balesetmentes vezetés után végre begyűjtötte az első zakóját, aminek egyrészt örülök, mert már nagyobb volt a mellénye az indokoltnál, másrészt sírok, mert úgy néz ki hogy igencsak drágák az alkatrészek a motorhoz, és nem kevés kell hozzá. Így találtam erre az oldalra is, remélem találok itt pár tippet, hogy olcsóbban ússzam meg a javítást.


Szia Bálint, Anya nem véletlenül P.Rita? Akkor azért fotózta olyan bőszen a motoromat tavaly Szarvason? Üdv a csapatban!
Egyébként "beszéltünk" már FB-on, mert lecsekkoltad a profilom, és megállapítottad hogy bullterrier + BMW motor = kerek a világ
 
Naplózott Naplózott  
 
Ha boldog akarsz lenni egy napig -igyál.
Ha boldog akarsz lenni egy évig -házasodj.
Ha boldog akarsz lenni egy életen át -motorozz BMW-n!
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37027
Gordius1 (Felhasználó)
Tőled függ mit érsz el az életben.
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 9
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Délegyháza Születési dátum: 1975-03-21
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Tagama!
Úgy bizony, jól látod a dolgokat
Örülök, hogy megint összefutottunk. Bízom benne, h az idei csam szülinapi túrán tovább mélyül anyában a vágy a BMW-re. Remélem besegítesz.
Bizony, kerek világ
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.05.31 10:38 Név: Gordius1.
 
Bálint
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37029
Gordius1 (Felhasználó)
Tőled függ mit érsz el az életben.
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 9
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Délegyháza Születési dátum: 1975-03-21
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Tito!
Köszi a tippeket, már neki is ugrottam. Sajnos vasárnap nem jó, de legközelebb remélem tudunk menni.
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.05.31 10:47 Név: Gordius1.
 
Bálint
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37030
tagama (Felhasználó)
Rakétalány :)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 152
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Nő Túrmix Webáruház Lakóhely: Sárvár Születési dátum: 1974-06-18
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Gordius1 írta::
Tagama!
Úgy bizony, jól látod a dolgokat
Örülök, hogy megint összefutottunk. Bízom benne, h az idei csam szülinapi túrán tovább mélyül anyában a vágy a BMW-re. Remélem besegítesz.
Bizony, kerek világ


Rajtam ne múljék De azt írta, h még nem biztos, h szabaddá tudja tenni magát azon a hétvégén Segíts neki, lécci, mert koccintanunk kell a szülinapjainkra
 
Naplózott Naplózott  
 
Ha boldog akarsz lenni egy napig -igyál.
Ha boldog akarsz lenni egy évig -házasodj.
Ha boldog akarsz lenni egy életen át -motorozz BMW-n!
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37031
Gordius1 (Felhasználó)
Tőled függ mit érsz el az életben.
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 9
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Délegyháza Születési dátum: 1975-03-21
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 11 hónapja  
Tagama!
Mondtam neki, hogy megy Kevés helyre jár el, nem engedem, hogy kihagyja (ha nem kapcsol ki néha, nem bírok vele )
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.06.01 00:09 Név: Gordius1.
 
Bálint
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37033
tagama (Felhasználó)
Rakétalány :)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 152
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Nő Túrmix Webáruház Lakóhely: Sárvár Születési dátum: 1974-06-18
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 10 hónapja  
Naccerű, nagyon megkedveltem ám tavaly , jó lenne, ha idén is jönne
 
Naplózott Naplózott  
 
Ha boldog akarsz lenni egy napig -igyál.
Ha boldog akarsz lenni egy évig -házasodj.
Ha boldog akarsz lenni egy életen át -motorozz BMW-n!
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37097
carlitoska (Vendég)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 10 hónapja  
Sziasztok,

F650CS-t vettem egy hónapja, és várom, hogy megérkezzen rá a jogsim. (Remélhetőleg jövő héten meglesz) Előtte robogóztam 6 évet.
Egyéb adatok: Budapest, 33 év
Ha van kérdés, írjatok
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.06.11 14:40 Név: .
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37100
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 10 hónapja  
carlitoska írta::
Sziasztok,

F650CS-t vettem egy hónapja, és várom, hogy megérkezzen rá a jogsim. (Remélhetőleg jövő héten meglesz) Előtte robogóztam 6 évet.
Egyéb adatok: Budapest, 33 év
Ha van kérdés, írjatok


Udv kozottunk, koszi a bemutatkozast!

Szombaton kijossz velunk bameszkodni a Hungaroringre, Totalcar palyanapra?


Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37110
ChrisTar (Felhasználó)
"..Mejésszég, bátojszág, vagy inkább önéjzet.."
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 71
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi tel.: 30/586-9740 Lakóhely: Csorvás Születési dátum: 1988-06-30
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 10 hónapja  
Most láttam hogy írtál! Nem, nem Csabán hanem Csorváson lakok, és már én is néztem mikor hatalmasat köszönt nekem Csabán valaki, mintha ismernénk egymást!
Június 29.én szerintem el tudok menni a találkozóra, a délelőtti órákban, mert csak akkor érek rá, de ahogy olvastam biztos lesznek akkor is jó programok!
 
Naplózott Naplózott  
 
2001/12 F650GS
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#37111
ChrisTar (Felhasználó)
"..Mejésszég, bátojszág, vagy inkább önéjzet.."
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 71
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi tel.: 30/586-9740 Lakóhely: Csorvás Születési dátum: 1988-06-30
Vá: Ismerjük meg egymást 10 éve, 10 hónapja  
katibox írta::
ChrisTar írta::
Akkor szerintem én megyek mert ma voltam a motort megnézni, lefoglalóztam, és jövőhét szombaton hozom is haza!
Köröstarcsa az még közel is van hozzám


Honnan van közel Köröstarcsa? Nem véletlenül Békéscsaba? Van ott egy ugyanolyan sárga GS, mint az enyém, és már sokan összekevertek vele. Meg is kaptam a leba*ást, hogy nem köszöntem vissza.





Most láttam hogy írtál! Nem, nem Csabán hanem Csorváson lakok, és már én is néztem mikor hatalmasat köszönt nekem Csabán valaki, mintha ismernénk egymást!
Június 29.én szerintem el tudok menni a találkozóra, a délelőtti órákban, mert csak akkor érek rá, de ahogy olvastam biztos lesznek akkor is jó programok!
 
Naplózott Naplózott  
 
2001/12 F650GS
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.