Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
Hétvégi gurulások, bulik (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 4
TÉMA: Hétvégi gurulások, bulik
#18011
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Válasz:Verdanapok 14 éve, 11 hónapja  
Gondolkodom egy "somogyi dombság túrán" is. Somogynak vannak bizonyos részei, ahol egészen kellemes s vidék, tűrhetőek az utak, az útmenti csárdákban hatalmasak az adagok, és olcsók.
 
Naplózott Naplózott  
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18012
gyori4 (Vendég)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:Verdanapok 14 éve, 11 hónapja  
Nagyon tetszik az ötlet. Zselic pl. Somogyban van, az nagyon jó környék. Szervezzük, megyek!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18018
péter (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1497
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Rábapatona GyMS Születési dátum: 1968-01-06
Válasz:Verdanapok 14 éve, 11 hónapja  
Szigetköz? hangulatos, bent a Dunaszigeten lehet offroadozni, sok zubogón, mederküszöbön át. több kavicsbányató, lehet jókat úszni. nem qrvaolcsó, de a kis falusi kricsnik árai normálisak. hétvégeken sok motoros
 
Naplózott Naplózott  
 
02 épített Dakar SM
03 RSV Mille
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18019
Csiga (Adminisztrátor)
Let's slip together!
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1895
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi csigakiller csuszomuvek@freemail.hu Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1976-11-12
Válasz:Verdanapok 14 éve, 11 hónapja  
riskywhisky írta:
Csigusz!
Miért vagy ilyen negatív?


Én csak azért mondtam hogy Robi keze addigra meg is javulhat, mert nekem most minden 7vége be van táblázva egészen Júni 21-ig. Az utána következő hétvége előreláthatólag ok nekem Najó lehet hogy hamarabb, de még nem tudni.

Találkozó és hétvégi gurulások szempontjából meg télleg tenni kell vmit. Észrevetted hányan olvassák ezt a fórumot és hány embert izgatott fel amit írtam? Na ez itt a nagy baj...
Nem kezdem elölről... majd lesz vmi.
 
Naplózott Naplózott  
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18020
Lejmi (Felhasználó)
Még rendszeresebb fórumozó
Hozzászólások: 484
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lejmi82 bb3ujl@hotmail.com Születési dátum: 1982-11-04
Válasz:Verdanapok 14 éve, 11 hónapja  
péter írta:
Szigetköz? hangulatos, bent a Dunaszigeten lehet offroadozni, sok zubogón, mederküszöbön át. több kavicsbányató, lehet jókat úszni. nem qrvaolcsó, de a kis falusi kricsnik árai normálisak. hétvégeken sok motoros


Régen voltam ott haverokkal , jó környék ! Tervezem hogy motorral vissza menni és bejárni! Ha kezd aktuális lenni akkor majd írok vagy kereslek vagy szervezünk valamit!
 
Naplózott Naplózott  
 
xt660z
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18022
Lejmi (Felhasználó)
Még rendszeresebb fórumozó
Hozzászólások: 484
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lejmi82 bb3ujl@hotmail.com Születési dátum: 1982-11-04
Válasz:Verdanapok 14 éve, 11 hónapja  
Csiga írta:
riskywhisky írta:
Csigusz!
Miért vagy ilyen negatív?


Én csak azért mondtam hogy Robi keze addigra meg is javulhat, mert nekem most minden 7vége be van táblázva egészen Júni 21-ig. Az utána következő hétvége előreláthatólag ok nekem Najó lehet hogy hamarabb, de még nem tudni.

Találkozó és hétvégi gurulások szempontjából meg télleg tenni kell vmit. Észrevetted hányan olvassák ezt a fórumot és hány embert izgatott fel amit írtam? Na ez itt a nagy baj...
Nem kezdem elölről... majd lesz vmi.


Szerintem csak elgondolkodott rajta pár ember, az ilyen kis klub délutánok sütögetés stb nekem is tetszene és azok tényleg jók. De ugye sok felé lakunk és sok félék vagyunk, család munka tanfolyam stb és így elég nehéz össze szervezni hogy mindenkinek jó legyen. Gondolom mások az értékrendek is ... na midegy ezen sokat lehetne még filózni ..
Próbálkozni kell törekedni a jóra!
 
Naplózott Naplózott  
 
xt660z
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18041
ifa (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1676
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi ivady.csaba Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1970-10-27
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Jelentem nálunk ma volt egy délutáni sütögetés, itt volt Janó, Gyuszkó, Navi és beesett Csiga is a végén, vele még a borozgatás is belefért majdnem éjfélig.
Elég spontán felemásan volt megszervezve, múlt héten elmaradt, ma meg össze vissza voltunk, Csiga a többiekkel nem is találkozott, szóval össze lehet hozni mindent, ha akarjuk, remélem jól éreztétek magatokat! Persze volt apropója is, de az majd később.

Én nem látom ilyen borúsan a dolgot, ha teszünk érte, akkor össze is fog jönni. Majsával már ezerszer próbáltam összehozni egy szentendrei találkozót, majd ezer egyedszerre össze is jön, vagy én toppanok be hozzá megint.

Én általában az utolsó utáni időpontokban szoktam körbetelefonálni nektek, többször délután, hogy holnap menjünk egy nagy kört és eddig mindig összejött.

Személy szerint nekem egyébként nem tetszik az össznépi motorozás, mert az minden csak nem motorozás, szerintem kevesebb fő fő az ideális. Persze jó lenne néha sokan összejönni bulizni, mint tavaly Egregyen, de én nem tudok olyan sokszor elszabadulni és ha tehetem akkor inkább motorozom, de évente úgy egyszer bulizhatunk is.

Mindenkinek más az élete, valamelyikőnket a család köti le, másunkat a munka, vagy más élvezetek.
Mindenkinek nehéz megfelelni. Én például nem szívesen megyek el olyan társasággal motorozni, ahol nagyon vissza kell fognom a tempót, de ez megint csak időhiány miatt van, ha lenne időm akkor egy ilyen lájtos gurulás is beleférne, de az idő véges. Ez persze azt is jelenti, hogy kevésbé vagyok nyitott az új "tagokra", mert nem tudom mire számíthatok, hogy motoroznak. Persze szívesen megismerem őket, például a Janó féle sörözésen, de más együtt motorozni, ott nem szeretek meglepetéseket

Hogy valami összejöjjön azért tenni kell, most páran tudjátok szervezek/szervezünk egy túrát, "Route des Grandes Alpes" szép kis kitérőkkel, s remélem össze is fog jönni, épp Csigán áll vagy bukik az egész, ő a gyenge láncszem.
Nem akartam feldobni a fórumon, hogy bárki csatlakozhasson akinek kedve van az előzőek miatt, én egy ilyen túrára max négy főt tartok ideális létszámnak, akik hasonlóan gondolkodnak, közel hasonló szinten motoroznak és már jól ismerik egymást. Most úgy néz ki a három ember rajtam kívül Csiga, Gyuszkó, Navigátor lesz (Janó motor híján, egy várandós feleséggel megáldva, egy lakás felújítással a háttérben lehet nem csatlakozik, Kovrob rosszul időzített egy kéztörést, más örül, hogy még van munkahelye és még sorolhatnám).

Hogy miért írtam össze vissza ennyi mindent? Mer én nem látom ennyire borúsan a dolgokat, amikor én akartam és lehetőségem volt motorozni eddig mindig össze tudtam rántani egy jó társaságot és szerintem ez a jövőben is így lesz.
 
Naplózott Naplózott  
 
F650GS\\07 - R1200GS\\08
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18053
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
ifa írta:
Jelentem nálunk ma volt egy délutáni sütögetés, itt volt Janó, Gyuszkó, Navi és beesett Csiga is a végén, vele még a borozgatás is belefért majdnem éjfélig.
Elég spontán felemásan volt megszervezve, múlt héten elmaradt, ma meg össze vissza voltunk, Csiga a többiekkel nem is találkozott, szóval össze lehet hozni mindent, ha akarjuk, remélem jól éreztétek magatokat! Persze volt apropója is, de az majd később.

Én nem látom ilyen borúsan a dolgot, ha teszünk érte, akkor össze is fog jönni. Majsával már ezerszer próbáltam összehozni egy szentendrei találkozót, majd ezer egyedszerre össze is jön, vagy én toppanok be hozzá megint.

Én általában az utolsó utáni időpontokban szoktam körbetelefonálni nektek, többször délután, hogy holnap menjünk egy nagy kört és eddig mindig összejött.

Személy szerint nekem egyébként nem tetszik az össznépi motorozás, mert az minden csak nem motorozás, szerintem kevesebb fő fő az ideális. Persze jó lenne néha sokan összejönni bulizni, mint tavaly Egregyen, de én nem tudok olyan sokszor elszabadulni és ha tehetem akkor inkább motorozom, de évente úgy egyszer bulizhatunk is.

Mindenkinek más az élete, valamelyikőnket a család köti le, másunkat a munka, vagy más élvezetek.
Mindenkinek nehéz megfelelni. Én például nem szívesen megyek el olyan társasággal motorozni, ahol nagyon vissza kell fognom a tempót, de ez megint csak időhiány miatt van, ha lenne időm akkor egy ilyen lájtos gurulás is beleférne, de az idő véges. Ez persze azt is jelenti, hogy kevésbé vagyok nyitott az új "tagokra", mert nem tudom mire számíthatok, hogy motoroznak. Persze szívesen megismerem őket, például a Janó féle sörözésen, de más együtt motorozni, ott nem szeretek meglepetéseket

Hogy valami összejöjjön azért tenni kell, most páran tudjátok szervezek/szervezünk egy túrát, "Route des Grandes Alpes" szép kis kitérőkkel, s remélem össze is fog jönni, épp Csigán áll vagy bukik az egész, ő a gyenge láncszem.
Nem akartam feldobni a fórumon, hogy bárki csatlakozhasson akinek kedve van az előzőek miatt, én egy ilyen túrára max négy főt tartok ideális létszámnak, akik hasonlóan gondolkodnak, közel hasonló szinten motoroznak és már jól ismerik egymást. Most úgy néz ki a három ember rajtam kívül Csiga, Gyuszkó, Navigátor lesz (Janó motor híján, egy várandós feleséggel megáldva, egy lakás felújítással a háttérben lehet nem csatlakozik, Kovrob rosszul időzített egy kéztörést, más örül, hogy még van munkahelye és még sorolhatnám).

Hogy miért írtam össze vissza ennyi mindent? Mer én nem látom ennyire borúsan a dolgokat, amikor én akartam és lehetőségem volt motorozni eddig mindig össze tudtam rántani egy jó társaságot és szerintem ez a jövőben is így lesz.


Végül, de nem utolsó sorban pedig a központ ez a fórum, minden gurulás velünk, innen indul - fel a fejjel!

 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18061
Atti (Felhasználó)
kicsirigó
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1406
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi suranyia@freemail.hu Lakóhely: Föld nevű bolygó / Eu / Hu / Bp / Soroksár Születési dátum: 1977-06-29
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Sikerült menni egy 430 km-es kört
 
Naplózott Naplózott  
 
2004/01 Gelände und Straße 2 Spark
Ha ma jársz itt először, ne nyiss új témát!
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18065
gyori4 (Vendég)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Szólhattál volna, a Somogy-Tolna szakaszra betársultam volna. Helyette Kelet-Baranya sváb falvait jártam.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18068
Lejmi (Felhasználó)
Még rendszeresebb fórumozó
Hozzászólások: 484
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lejmi82 bb3ujl@hotmail.com Születési dátum: 1982-11-04
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Atti írta:
Sikerült menni egy 430 km-es kört


Mennyi idő alatt ?
 
Naplózott Naplózott  
 
xt660z
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18118
Okta (Vendég)
Még rendszeresebb fórumozó
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Helló srácok!

Nem akarok beleszólni a klubéletbe, de javasolnám a tokodi enduro EB-t (május 30-31) mint egy találkozási pontot. Én valószínűleg 2 éjszakára megyek (p-sz), még a szállás kicsit bizonytalan, de alakul.
Persze ez csak egy ötlet, hátha segítek...ha nem, akkor bocsesz az okoskodásért.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18119
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Na, majd számold meg, hány F 650-es lesz ott...


Okta írta:
Helló srácok!

Nem akarok beleszólni a klubéletbe, de javasolnám a tokodi enduro EB-t (május 30-31) mint egy találkozási pontot. Én valószínűleg 2 éjszakára megyek (p-sz), még a szállás kicsit bizonytalan, de alakul.
Persze ez csak egy ötlet, hátha segítek...ha nem, akkor bocsesz az okoskodásért.
 
Naplózott Naplózott  
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18120
Csiga (Adminisztrátor)
Let's slip together!
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1895
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi csigakiller csuszomuvek@freemail.hu Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1976-11-12
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Okta írta:
Nem akarok beleszólni a klubéletbe....
Mibe?
Okta, tényleg nagyon rendes tőled, hogy próbálsz ilyesmiket ajánlani, de úgy képzeld el, hogy a saját szervezések is a legtöbbször kudarcba fulladnak. A legutóbb pl. 20/2 az arány.
 
Naplózott Naplózott  
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18122
ifa (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1676
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi ivady.csaba Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1970-10-27
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Mostanság nagyon negatívba nyomod vazze, látom be kell hozzád uganom egy kv-ra meg egy fejmosásra


Csiga írta:
Okta írta:
Nem akarok beleszólni a klubéletbe....
Mibe?
Okta, tényleg nagyon rendes tőled, hogy próbálsz ilyesmiket ajánlani, de úgy képzeld el, hogy a saját szervezések is a legtöbbször kudarcba fulladnak. A legutóbb pl. 20/2 az arány.
 
Naplózott Naplózott  
 
F650GS\\07 - R1200GS\\08
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18172
Titi79 (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 310
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Nő viktoriamate@gmail.com Születési dátum: 1979-11-10
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Nekem teccik ez a hétvége!

Helló srácok!

Nem akarok beleszólni a klubéletbe, de javasolnám a tokodi enduro EB-t (május 30-31) mint egy találkozási pontot. Én valószínűleg 2 éjszakára megyek (p-sz), még a szállás kicsit bizonytalan, de alakul.
Persze ez csak egy ötlet, hátha segítek...ha nem, akkor bocsesz az okoskodásért.
 
Naplózott Naplózott  
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18178
Okta (Vendég)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Ha érdekel a téma, akkor szólj és írok ide részleteket. Bár még elég képlékeny, de már alakul... Az esztergomi Duna-parti kempingben fogunk sátrazni, ez már kb. 90%. (Grancamping vagy mi.)
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18182
Titi79 (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 310
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Nő viktoriamate@gmail.com Születési dátum: 1979-11-10
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
hát az ráadásul ittan a szomszédban!

Ha érdekel a téma, akkor szólj és írok ide részleteket. Bár még elég képlékeny, de már alakul... Az esztergomi Duna-parti kempingben fogunk sátrazni, ez már kb. 90%. (Grancamping vagy mi.)
 
Naplózott Naplózott  
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18184
Okta (Vendég)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
No, hogyhogy? Mármint minek a szomszédságában?...
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18215
Okta (Vendég)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:Hétvégi gurulások, bulik 14 éve, 11 hónapja  
Próbáltam legalább egyig elszámolni...

 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.