Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
Az első 50 000 (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 0
TÉMA: Az első 50 000
#18248
Guribácsi (Felhasználó)
Fizetett provokátor
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 43
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: 20-9-16 45 - 11
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
Tegnap én is jártam Dobos mesternél. 2-3 apróságot csinált a "fenevadon". Kb. fél órás munka volt, és egy forintot nem fogadott el. Akkor miböl él? - gondoltam. Most már tudom.

Volt ott egy fekete GS "szétmiskárolva", az kié volt? A mester tényleg elég betegnek nézett ki. Jómagam egy korrekt, alapos, lelkiismeretes, embernek ismertem meg. Két hónapja f9-kor mentem a "jószágért" és teljesen megértöen, zokszó nélkül fogadott. Kovrob lehet, hogy elsöre nem szimpatikus, de ha beszélgetnél vele erröl-arról, nem csak a motorszerelésröl, akkor talán megváltozna a véleményed.

Amikor a 30ezres szervizre vittem a paripámat, akkor volt egy nézet eltérésünk. Szerinte 20 ezrenként kell cserélni a benzinszüröt (megmutatta a pdf-ben a szervizelöirásokat), a manuálom szerint meg 40 ezrenként. Végül abban állapodtunk meg, hogy most ne legyen csere. Amikor mentem a gépért, akkor elmondta, hogy egyébként nyomáspróbát végzett, és rendben van a szürö.

Aztán itthon keresgéltem a neten, és rátaláltam: a 99-es gyártásúaknál még 20 ezer az intervallum, a késöbb gyártottakon meg 40 e....

Viszont.
Viszont ez a 300 ezer forintos szerelés irdatlan nagy összeg. Ezt én semmiképp nem akarom eljátszani. Erre már ledobtam volna a láncaim. Mondom ezt persze úgy, hogy a belsöségekhez nem igazán értek...
Elsöre arra tudok gondolni, hogy nagyon alapos munkát végezhetett...

Az jut most eszembe, amikor találkoztam egy sárga GS tulajjal a Mária téren. (A nevedet elfelejtettem - ne haragudj ) Az ö gépében 77 ezer volt, és mondta, hogy a jószága teljesen igénytelen, és csak a legalapvetöbb karbantartásokat végzi el rajta. Pedig ráadásul elütötték a motorral már vagy 3szor.
Ö vajon hogy csinálja? Hogyhogy ö így is boldogul?

Kovrob, engem leginkább az érdekel, hogy mik voltak azok a szakmai kijelentései, amikkel nem értettél egyet vele?
 
Naplózott Naplózott  
 
Tőlem össze is dőlhet ez a világ! - Addig is egy GS...
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18249
ifa (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1676
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi ivady.csaba Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1970-10-27
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
A fekete GS az enyém. A benzinszűrőt tegnap nekem is mondta, hogy cseréljük mert 20 ezrenként kell, mondtuk neki, hogy 40 ezernél esedékes csak. Erősködött, hogy 20 ezrenként, de tőle hagyhatjuk. Mivel Kovrob mester 40-et mondott és én neki hittem, így a csere elmarad. Bár az elmondottad alapján furcsa, hogy nem emlékezett a te beszélgetésedre. Ez mikor volt?

Ma délután megint voltam nála, azaz vittem neki a hátsó gumit, de senki nem nyitott ajtót és a telót se vette fel, így a gumit átb@sztam a kerítésen, remélem a kutyák nem szedik szét és az öreg nincs rosszabbul.
 
Naplózott Naplózott  
 
F650GS\\07 - R1200GS\\08
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18250
Lejmi (Felhasználó)
Még rendszeresebb fórumozó
Hozzászólások: 484
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lejmi82 bb3ujl@hotmail.com Születési dátum: 1982-11-04
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
ezt meg kéne filmesíteni

Ifa milyen gumit vettél ? már lejárt a gar. a gépeden ?
 
Naplózott Naplózott  
 
xt660z
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18252
Csiga (Adminisztrátor)
Let's slip together!
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1895
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi csigakiller csuszomuvek@freemail.hu Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1976-11-12
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
ifa írta:
Ma délután megint voltam nála, azaz vittem neki a hátsó gumit, de senki nem nyitott ajtót és a telót se vette fel, így a gumit átb@sztam a kerítésen, remélem a kutyák nem szedik szét és az öreg nincs rosszabbul.


Én már beszarok a röhögéstől ezen az egészen. Qrva jó!

Lejmi írta:
ezt meg kéne filmesíteni


Én már tényleg képekben látom az eseményeket. Onnantól kezdve, hogy Gyuszkó elégedetten bólogatva távozik a 70ezres szervíz után.... aztán lángoló generátortokkal álmodik az első éjszakán. Később Ifa próbálja alacsony súlypontjából kilőni a gumit egy szögesdrót kerítésen a dobbermanok üvöltő pofája felé.

Óriásit szórakaozok itt magamban higyjétek el
 
Naplózott Naplózott  
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18256
frenk (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 391
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Lakóhely: ház
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
naggyon jo folytassátok még még .Következő évad????
felélénkült a topik .
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18257
Lejmi (Felhasználó)
Még rendszeresebb fórumozó
Hozzászólások: 484
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lejmi82 bb3ujl@hotmail.com Születési dátum: 1982-11-04
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
Csiga írta:
ifa írta:
Ma délután megint voltam nála, azaz vittem neki a hátsó gumit, de senki nem nyitott ajtót és a telót se vette fel, így a gumit átb@sztam a kerítésen, remélem a kutyák nem szedik szét és az öreg nincs rosszabbul.


Én már beszarok a röhögéstől ezen az egészen. Qrva jó!

Lejmi írta:
ezt meg kéne filmesíteni


Én már tényleg képekben látom az eseményeket. Onnantól kezdve, hogy Gyuszkó elégedetten bólogatva távozik a 70ezres szervíz után.... aztán lángoló generátortokkal álmodik az első éjszakán. Később Ifa próbálja alacsony súlypontjából kilőni a gumit egy szögesdrót kerítésen a dobbermanok üvöltő pofája felé.

Óriásit szórakaozok itt magamban higyjétek el


hasonló képp te Csiga , most már nekünk is el kéne menni oda, amúgyis van valami apró gondod

De a gumi átdobás és a kutyák általi gumi rágcsálás nekem is a szemeim előtt van!
 
Naplózott Naplózott  
 
xt660z
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18260
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
Lejmi írta:
Csiga írta:
ifa írta:
Ma délután megint voltam nála, azaz vittem neki a hátsó gumit, de senki nem nyitott ajtót és a telót se vette fel, így a gumit átb@sztam a kerítésen, remélem a kutyák nem szedik szét és az öreg nincs rosszabbul.


Én már beszarok a röhögéstől ezen az egészen. Qrva jó!

Lejmi írta:
ezt meg kéne filmesíteni


Én már tényleg képekben látom az eseményeket. Onnantól kezdve, hogy Gyuszkó elégedetten bólogatva távozik a 70ezres szervíz után.... aztán lángoló generátortokkal álmodik az első éjszakán. Később Ifa próbálja alacsony súlypontjából kilőni a gumit egy szögesdrót kerítésen a dobbermanok üvöltő pofája felé.

Óriásit szórakaozok itt magamban higyjétek el


hasonló képp te Csiga , most már nekünk is el kéne menni oda, amúgyis van valami apró gondod

De a gumi átdobás és a kutyák általi gumi rágcsálás nekem is a szemeim előtt van!


 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18263
alvaro84 (Felhasználó)
Különc
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 789
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi alvaro_acwellan@hotmail.com Lakóhely: Fehérvárcsurgó Születési dátum: 1979-05-01
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
Csiga írta:

ezt meg kéne filmesíteni


Én már tényleg képekben látom az eseményeket. Onnantól kezdve, hogy Gyuszkó elégedetten bólogatva távozik a 70ezres szervíz után.... aztán lángoló generátortokkal álmodik az első éjszakán. Később Ifa próbálja alacsony súlypontjából kilőni a gumit egy szögesdrót kerítésen a dobbermanok üvöltő pofája felé.

Óriásit szórakaozok itt magamban higyjétek el [/quote]

És jó színészekkel! Az öreg úgyis eléggé hasonlít Kapára a Jancsó-filmekből
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18265
ifa (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1676
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi ivady.csaba Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1970-10-27
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
Lejmi, a gumira csak a jamahánál jár a garancia

Egyébként május végén volt két éves, gariba ki tudtam volna cseréltetni a kormánycsapágyat, de aztán egy valag pénzt kellett volna otthagynom azon kívül, emiatt kerültem Dobos mesterhez, ami már költséghatékonyabb, legközelebb pedig Kovrob sufniműhelyét fogom támogatni

Egyébként az öreg marketingdumája számomra meggyőző volt egész addig, amíg Kovrob el nem jött velem. azóta izgulok mint állat. A nem marketing duma pedig mi lenne? pl. srácok nem nagyon értek hozzá, a szétszedés tuti menni fog, az összerakás meg majd ahogy alakul.

Lejmi írta:
ezt meg kéne filmesíteni

Ifa milyen gumit vettél ? már lejárt a gar. a gépeden ?
 
Naplózott Naplózott  
 
F650GS\\07 - R1200GS\\08
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18267
ifa (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1676
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi ivady.csaba Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1970-10-27
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
Ja a kérdésedre a válasz: Ugyanazt vettem (Tourance), lightos terephez, kanyargós aszfalthoz sztem ez az ideális, mondom ezt úgy, hogy még semmi mást nem próbáltam.

Lejmi írta:
ezt meg kéne filmesíteni

Ifa milyen gumit vettél ? már lejárt a gar. a gépeden ?
 
Naplózott Naplózott  
 
F650GS\\07 - R1200GS\\08
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18269
Lejmi (Felhasználó)
Még rendszeresebb fórumozó
Hozzászólások: 484
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lejmi82 bb3ujl@hotmail.com Születési dátum: 1982-11-04
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
ifa írta:
Lejmi, a gumira csak a jamahánál jár a garancia

Egyébként május végén volt két éves, gariba ki tudtam volna cseréltetni a kormánycsapágyat, de aztán egy valag pénzt kellett volna otthagynom azon kívül, emiatt kerültem Dobos mesterhez, ami már költséghatékonyabb, legközelebb pedig Kovrob sufniműhelyét fogom támogatni

Egyébként az öreg marketingdumája számomra meggyőző volt egész addig, amíg Kovrob el nem jött velem. azóta izgulok mint állat. A nem marketing duma pedig mi lenne? pl. srácok nem nagyon értek hozzá, a szétszedés tuti menni fog, az összerakás meg majd ahogy alakul.

Lejmi írta:
ezt meg kéne filmesíteni

Ifa milyen gumit vettél ? már lejárt a gar. a gépeden ?



a szerelés végett kérdeztem a gart. de így érthető!
dzsamaháéknál a tankra is van gar. ha ki ürül pótolják
 
Naplózott Naplózott  
 
xt660z
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18272
Guribácsi (Felhasználó)
Fizetett provokátor
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 43
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: 20-9-16 45 - 11
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
Szép tiszta volt a paripád müszerfala, és a kapcsolók. Érdeklödtem is, hogy hogyan lehet ezt elérni, mert én hiába suvickolom. Közben egy óvatlan pillanatban elcsentem az egyik szelepsapkát és a tankon a két díszcsíkot (hiába, ez a mániám...), remélem nem gond.

A bizonyos beszélgetés április elsö napjaiban volt, és igen, akkor is azzal zárta a témát, hogy nem árt azért a szüröt 20.000 ként cserélni.

Egy biztos: egy blokkot szétmiskárolni nem egyszerü móka, ha választani kéne a Wallis és Dobos mester között, akkor egyértelmüen az utobbit választanám. Gyuszko motorja nem esett még szét, és szerintem tuti nem is fog.
Persze szívesen elviszem majd Kovrob mesterhez is, persze csak miután letesztelted Ifa!
Remélem egy 20 órás munka után elég neki fizetségként a nap végén egy fröccs

Dobos mesternek pedig jobbulást kívánok, remélem nem komoly a baj...

ifa írta:
A fekete GS az enyém. A benzinszűrőt tegnap nekem is mondta, hogy cseréljük mert 20 ezrenként kell, mondtuk neki, hogy 40 ezernél esedékes csak. Erősködött, hogy 20 ezrenként, de tőle hagyhatjuk. Mivel Kovrob mester 40-et mondott és én neki hittem, így a csere elmarad. Bár az elmondottad alapján furcsa, hogy nem emlékezett a te beszélgetésedre. Ez mikor volt?

Ma délután megint voltam nála, azaz vittem neki a hátsó gumit, de senki nem nyitott ajtót és a telót se vette fel, így a gumit átb@sztam a kerítésen, remélem a kutyák nem szedik szét és az öreg nincs rosszabbul.
 
Naplózott Naplózott  
 
Tőlem össze is dőlhet ez a világ! - Addig is egy GS...
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#18273
Guribácsi (Felhasználó)
Fizetett provokátor
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 43
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: 20-9-16 45 - 11
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 10 hónapja  
Egyébként én is jártam ma arrafelé.
Hogy is mondjam, olyan furcsa szag volt, amolyan égett gumiszag féle.
És ez az arc nyitott ajtót:

 
Naplózott Naplózott  
 
Tőlem össze is dőlhet ez a világ! - Addig is egy GS...
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#19342
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 9 hónapja  
80 000 km
Az országkerülés, a többszöri Balaton és egyéb vidéki városba járás meg persze az osztrák-svájci-francia Alpok túra megtette a hatását - 1,5 hónap alatt újabb 10K km ment a mociba.

Akkor a mérleg:
- kormány visszahajlítás (az olasz-francia határhágón dupla lukat kapcsoltam egy visszafordító kanyarban és 10 km/h-val eldőlt a gép)
- telo hidraulika csere teljesen beesett az első teló, nem lehetett megmenteni
- első fékpofák (0-ra kopva, az alpok lejtői megtették hatásukat)
- hátsó fékpfák újszerűek, 10000 km után még félúton vannak
- hátsó gumi csere - Nizza-ba érve oldalt teljesen elkopott az induláskor még kényelmes 5000 km futást ígérő Micheline PilotRoad2. Az előzőt 20 000 km után kellett cserélni, ez 17 000 után adta meg magát:

- fékolaj csere hátul (felforrt egyszer még az osztrák Alpokban kifelé menet, ezért ezt illik kicserélni)
- hűtővíz - fagyálló feltöltés
- olajcsere
- kerékcsapágy kenés
- szíjhajtás csere tartalék használtra (Franciaországban az intenzív használat vagy anyaghiba miatt ledarálta a gép a szíj fogait...)

Szelepállítás még nem volt, de lehet, hogy arra még sort kerítek. Nem feltétlen kell, a gép úgy húz, mint negyed annyit futott duplagyertyás testvére - hiába a név kötelez, és a rendszeres alapos karbantartásnak megvan a gyümölcse (sajnos az ára is )

Most 80568 km van a vasban, élek a gyanúperrel, hogy még idén lesz egy kötelező 10K posztom ebben a témában

Összegezve a sok országút egyértelműen kevésbé zabálja a gépet, és még közeledve a 100 ezredik kilométerhez is precízen teszi a dolgát:
- a motor belső része is kifogástalan, súlyos kopásnak jele nincs,
- a váltó puhán és pontosan vált,
- olaj vagy vízszivárgás az elmúlt 50K km-en nem volt
- a fékek rendben vannak, az után-gyártott féktárcsákkal is megfelelő a fékhatás
- az elektronika rendben van, egyedül a nem gyári kiegészítő világítás rakoncátlankodik
- a csapágyak rendben vannak
A leginkább fájó pont nekem az első villa teleszkópja, amiből egyet már teljesen, és most a másodiknak is a felét elfogyasztottam. Remélem azért még kitart egy darabig a mostani...

Szóval F650 CS RULEZZZ
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#19343
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 9 hónapja  
gyuszko írta:
80 000 km
Az országkerülés, a többszöri Balaton és egyéb vidéki városba járás meg persze az osztrák-svájci-francia Alpok túra megtette a hatását - 1,5 hónap alatt újabb 10K km ment a mociba.

Akkor a mérleg:
- kormány visszahajlítás (az olasz-francia határhágón dupla lukat kapcsoltam egy visszafordító kanyarban és 10 km/h-val eldőlt a gép)
- telo hidraulika csere teljesen beesett az első teló, nem lehetett megmenteni
- első fékpofák (0-ra kopva, az alpok lejtői megtették hatásukat)
- hátsó fékpfák újszerűek, 10000 km után még félúton vannak
- hátsó gumi csere - Nizza-ba érve oldalt teljesen elkopott az induláskor még kényelmes 5000 km futást ígérő Micheline PilotRoad2. Az előzőt 20 000 km után kellett cserélni, ez 17 000 után adta meg magát:

- fékolaj csere hátul (felforrt egyszer még az osztrák Alpokban kifelé menet, ezért ezt illik kicserélni)
- hűtővíz - fagyálló feltöltés
- olajcsere
- kerékcsapágy kenés
- szíjhajtás csere tartalék használtra (Franciaországban az intenzív használat vagy anyaghiba miatt ledarálta a gép a szíj fogait...)

Szelepállítás még nem volt, de lehet, hogy arra még sort kerítek. Nem feltétlen kell, a gép úgy húz, mint negyed annyit futott duplagyertyás testvére - hiába a név kötelez, és a rendszeres alapos karbantartásnak megvan a gyümölcse (sajnos az ára is )

Most 80568 km van a vasban, élek a gyanúperrel, hogy még idén lesz egy kötelező 10K posztom ebben a témában

Összegezve a sok országút egyértelműen kevésbé zabálja a gépet, és még közeledve a 100 ezredik kilométerhez is precízen teszi a dolgát:
- a motor belső része is kifogástalan, súlyos kopásnak jele nincs,
- a váltó puhán és pontosan vált,
- olaj vagy vízszivárgás az elmúlt 50K km-en nem volt
- a fékek rendben vannak, az után-gyártott féktárcsákkal is megfelelő a fékhatás
- az elektronika rendben van, egyedül a nem gyári kiegészítő világítás rakoncátlankodik
- a csapágyak rendben vannak
A leginkább fájó pont nekem az első villa teleszkópja, amiből egyet már teljesen, és most a másodiknak is a felét elfogyasztottam. Remélem azért még kitart egy darabig a mostani...

Szóval F650 CS RULEZZZ


Még annyit, hogy a gumikopás a középső részen simán elbírt volna egy hazautat (kb. 2000 km), a gumi legszéle meg a kopószeg miatt nem kopott - kb. 8mm marad még a gumi széléig, amikor a lábtartó már leér

Ja, és értelem szerűen a kopószegek is cserére kerültek, a jobb oldali az egyik kanyarban tőből kitört, a bal oldali fele elkopott..
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#19351
ifa (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1676
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi ivady.csaba Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1970-10-27
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 9 hónapja  
És ez mind kijött 20 ezer forintból
 
Naplózott Naplózott  
 
F650GS\\07 - R1200GS\\08
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#19357
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 9 hónapja  
ifa írta:
És ez mind kijött 20 ezer forintból


hja - plusz anyagköltség 30K
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#19385
KovRob (Adminisztrátor)
Unstoppable :)
Moderator
Hozzászólások: 2767
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi kihamasnem@freemail.hu Lakóhely: Budapest Születési dátum: 1973-10-10
Válasz:Az első 50 000 14 éve, 9 hónapja  
Ez mindegy.

Az nem mindegy, hogy honnan a pékf...szából van neked ennyi időd motorozni! gyuszko írta:
ifa írta:
És ez mind kijött 20 ezer forintból


hja - plusz anyagköltség 30K
 
Naplózott Naplózott  
 
KovRob - GS dakar 04 - Revamped
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#22944
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:Az első 50 000 14 éve  
Megtörtént - váltócsere

81 500 - nál elkezdett furán kattogni, pont, mielőtt vittem volna le a vasat Brindisibe.
Dobos úr megnézte, nem a hátsó keréknél, nem a csapágy, ez bizony odabent lesz.

Szétszedte az egész blokkot, és sajna az egyik fogaskerék egyik foga megrepedt. SOS-ben széthúzta a Navi féle bontott CS blokkját is, most annak a váltója van benne, és jobb, mint az eredeti.
Asszem kijelenthetem, hogy szegény bontot CS már megkereste az árát - annak a telója és most már a váltója is az enyémben szolgál. Ez újonnan úgy 600K lenne, de bontottan is bazi drága - ha egyáltalán van...

A vas teljesen jó, lejött gond nélkül az olasz csizma sarkába, a váltó hibátlanul teszi a dolgát. Csak azt nem tudom, mi a fenét kezdek majd 5000 km-el később, a 90K szervíznél. Itt se Dobos úr, se bontott CS. Már előre félek a márkaszervíz számlájától Lecce-ben.

Csak vidáman!
Gy
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#24218
alvaro84 (Felhasználó)
Különc
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 789
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi alvaro_acwellan@hotmail.com Lakóhely: Fehérvárcsurgó Születési dátum: 1979-05-01
Vá: Az első 50 000 13 éve, 10 hónapja  
Na, akkor ez itt ontopic:

 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2010.06.14 13:53 Név: alvaro84.
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.