Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
apró: doboztartók, dobozok (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 3
TÉMA: apró: doboztartók, dobozok
#36143
vighat (Felhasználó)
élvezd amíg lehet
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 35
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Budapest Születési dátum: 1967-04-24
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve, 1 hónapja  
Az oldalsó dobozok esetleg érdekelnek,állapot és ár függvénye.

Lorka írta::
Figyusztok má'

Szerintetek mennyi a forgalmi értéke egy BMW topcase, és 2 alu BMW oldaldoboznak?

lehet hogy ha összejön váltanánk H&B Gobi-ra, és nem tudom hogy mennyiért lenne eladható a saját pakk.


Sztetek?
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36149
Fogkocogtató (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 53
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve, 1 hónapja  
Hello! Engem mind a 3 doboz érdekelne a tartókkal együtt, mert így egybe keresnék most vmi megoldást a motoromra. Persze mint az előttem hozzászólónak is, állapot/ár értékarány számít.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36505
Repesz (Felhasználó)
"Redituréjsz!!!" :) On Dö Ród!
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 348
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lagleize@hotmail.com Lakóhely: Sopron Születési dátum: 1981-07-27
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
eladnám kategória váltás miatt az alábbi GIVI E36NJ típusú 36 L-es kofferemet. Egyszer használtam, úgyhogy teljesen új állapotban van/nak.Két kulcs van hozzá! Én 25.000 Ft-ra gondoltam / db.

a248.e.akamai.net/origin-cdn.volusion.co...6NJ-2.jpg?1345741915

Ha valakit érdekelne akkor írjon itt, vagy facebookon a fórumban. Köszi
 
Naplózott Naplózott  
 
ödenburger 97\\\\\\\'BMW f650st,05\\\\\\\'Suzuki DL650
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36537
Fogkocogtató (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 53
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Hello!
Engem érdekelne a doboz, de az első kérdés, hogy két felnyitható/zárt sisak elfér -e egymás mellett benne?
És még nekem kellene hozzá egy hátsó doboztartó platni. 2002-es f650gs-em van.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36538
Repesz (Felhasználó)
"Redituréjsz!!!" :) On Dö Ród!
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 348
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lagleize@hotmail.com Lakóhely: Sopron Születési dátum: 1981-07-27
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Hahó!2sisakkal még nem próbáltam.oldaldobozként használtam őket mert párban van.a 45ösbe beér a 2.nekem 2005es DLem van.givi platni tuti felmegy.
 
Naplózott Naplózott  
 
ödenburger 97\\\\\\\'BMW f650st,05\\\\\\\'Suzuki DL650
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36539
Fogkocogtató (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 53
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Valahogy próbálj már bele légyszíves két sisakot!
Nagyon jó volna mindkettőt megvenni, de nekem a 650-hez horror az oldaldoboztartó. Így olcsóbban jövök ki egyenlőre, csak egy platni meg egy dobozzal.
Mondjuk max. 30-at tudok szánni most erre a projektre, így még utána kell néznem mennyi hozzá egy platni, na meg persze mennyire rugalmas a te árad?!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36545
Repesz (Felhasználó)
"Redituréjsz!!!" :) On Dö Ród!
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 348
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lagleize@hotmail.com Lakóhely: Sopron Születési dátum: 1981-07-27
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Az ár már így is kedvező.az új ára 33000Ft. és csak 1szer használt.doboztartót házilag is meglehet csinálni.nekem mindkettő maszek gyártmány.
 
Naplózott Naplózott  
 
ödenburger 97\\\\\\\'BMW f650st,05\\\\\\\'Suzuki DL650
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36548
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Fogkocogtató írta::
Valahogy próbálj már bele légyszíves két sisakot!
Nagyon jó volna mindkettőt megvenni, de nekem a 650-hez horror az oldaldoboztartó.


nekem asszem 20 rugoert csinalt oldalkonzolokat egy makoi srac, ha gondolod, megkerdezem az elerhetoseget.

full gyari kinezet (masolat), adott hozza csavarokat, tavtartokat is, gyonyoruen szinterezve.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36550
Csiga (Adminisztrátor)
Let's slip together!
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1895
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi csigakiller csuszomuvek@freemail.hu Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1976-11-12
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Tito írta::
Fogkocogtató írta::
Valahogy próbálj már bele légyszíves két sisakot!
Nagyon jó volna mindkettőt megvenni, de nekem a 650-hez horror az oldaldoboztartó.


nekem asszem 20 rugoert csinalt oldalkonzolokat egy makoi srac, ha gondolod, megkerdezem az elerhetoseget.

full gyari kinezet (masolat), adott hozza csavarokat, tavtartokat is, gyonyoruen szinterezve.

Tito


Mintha nem lenne közelebb is ugyanolyan minőségben, aki a Te dobodat is csinálta, igaz Tito! Töri órán mire figyeltél kisfiam?

Na szóval, ha kell valakinek kipufogó, bukócső, doboztartó, akkor keresse Schaffer Antalt Csobánkán: +3630háromnyolcvankilenc7055

(Szeged környékieknek nyilván nem opció). Mellesleg Tito konzoláról is csinált sablont.
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.04.16 09:13 Név: Csiga.
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36554
antons (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 46
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Budapest Születési dátum: 1968-11-12
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Szia!

Csináltattál vele már bukócsövet ill. doboztartót? Fenyképed van, elégedettségi mutató, szállyítási határidő, tapasztalatod róla?
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36555
Fogkocogtató (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 53
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Köszi az infókat,eddig úgy voltam vele hogy givi dobozhoz,givi tartó kell.De most akkor újra tárgyaljuk a családi költségvetést,hogy mi fér bele.Ha vmi döntésre jutunk jelentkezem!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36561
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Csiga írta::
Mintha nem lenne közelebb is ugyanolyan minőségben, aki a Te dobodat is csinálta, igaz Tito! Töri órán mire figyeltél kisfiam?

Na szóval, ha kell valakinek kipufogó, bukócső, doboztartó, akkor keresse Schaffer Antalt Csobánkán: +3630háromnyolcvankilenc7055

(Szeged környékieknek nyilván nem opció). Mellesleg Tito konzoláról is csinált sablont.[/quote]

Mekkora egy barom vagyok, tenyleg!!!!
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36569
Repesz (Felhasználó)
"Redituréjsz!!!" :) On Dö Ród!
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 348
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lagleize@hotmail.com Lakóhely: Sopron Születési dátum: 1981-07-27
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Az én koffertartómat a DL-re Pilisvörösváron gyárotta egy srác 20.000-ért, igaz durván masszív lett, de nem voltam kibékülve a formavilágával. Lehet kapni vhol Budán egy nagyobb motorosboltban monokey felfogató pöcsöket csak a vasas melót kell házilag legyártani.

Aztán jött az okosság és rákérdeztem Ricsi barátomnál (MetRS), hogy megvan-e még az alukofferja. Ő elküldte, mi meg Krisz komámmal megcsináltuk a koffertartót. Az anyagköltségben kb.3000 Ft-ra jött ki.Asszem másfél napot tököltünk a konzollal, illetve a felfogatási pontokhoz az ötletet a Touratech adta. Elkészültek a dolgok, és már csak finom meló és egy kis igazítás van hátra. Meg némi elmebetegség; pl kulacstartó, kanna tartó Most tesztelem nagyobb súllyal, és sebességgel. Na és ezek után vált feleslegessé a GIVI.

Azért bevallom őszintén, hogy azon kívül, hogy az alukoffer nagyon hardcore fogalmam sincs, hogy mennyivel"tud"többet a GIVI-nél. Talán jobban málházható.
 
Naplózott Naplózott  
 
ödenburger 97\\\\\\\'BMW f650st,05\\\\\\\'Suzuki DL650
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36570
mozso18 (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 177
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Szodakiraly mozso18@gmail.com Lakóhely: Délegyháza Születési dátum: 1972-10-18
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Fogkocogtató írta::
Köszi az infókat,eddig úgy voltam vele hogy givi dobozhoz,givi tartó kell.De most akkor újra tárgyaljuk a családi költségvetést,hogy mi fér bele.Ha vmi döntésre jutunk jelentkezem!

Nekem is a makói srác alkotta meg a művet.
Megrendeltem tőle mail-ben.
Megjött. Adott hozzá csavarokat és givi pöcköket, amibe szépen bepattannak a dobozok.
22e körül lehetett postával.

De biztos a csobánkai is nagyszerűt tud hegeszteni.

A 35 literes dobozba nem fogsz tudni 2 zárt sisakot épségben begyömöszölni.
Nekem 45 literesek vannak (kappa) és abba se fér bele. Vaterán lőttem ezeket.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36571
Repesz (Felhasználó)
"Redituréjsz!!!" :) On Dö Ród!
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 348
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lagleize@hotmail.com Lakóhely: Sopron Születési dátum: 1981-07-27
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
az én 45 literes GIVI-mbe belefér a kettő simán! A 36-osban most tényleg nem vagyok biztos, de szerintem abba nem. Én egyébként azon spekulálok, hogy Kecskeméten ahol a Ricsi intézte a kofferokat csináltatok egy felsődobozt is aluból. Na az lesz a durva Az "egysisakos" lesz.
 
Naplózott Naplózott  
 
ödenburger 97\\\\\\\'BMW f650st,05\\\\\\\'Suzuki DL650
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36573
webmixer (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 43
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Vác Születési dátum: 1966-08-01
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Nem csak a liter számít, mert az újabb dobozok ívesebbek mint a régiek.
Nekem Givi 45 vagy 50 literes van (nem tudom mert a motorral vettem és még nem töltöttem tele vízzel ) és két caberg justissimo felnyitható bukó éppencsakhogy belefér a két szélén de a semmi hely nem marad a dobozban.
Szerintem ha nagyon fontos hogy beleférjen akkor ne menj a liter után hanem próbáld ki.
Pl. az oldaldobozom 50 l KAPPA de abban nem fér el a két bukó.
A hátsó doboz a Givi mintha egy kicsit kisebb lenne ránézésre és mégis belefér.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36575
metRS (Felhasználó)
Redituréjsz!!!! :D
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 821
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lukacs.rich@gmail.com Lakóhely: Homokmégy-Budapest Születési dátum: 1985-12-06
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Repesz írta::
az én 45 literes GIVI-mbe belefér a kettő simán! A 36-osban most tényleg nem vagyok biztos, de szerintem abba nem. Én egyébként azon spekulálok, hogy Kecskeméten ahol a Ricsi intézte a kofferokat csináltatok egy felsődobozt is aluból. Na az lesz a durva Az "egysisakos" lesz.

Könnyen vagy! Juckónak sajátja van! De LEGALÁBB BMW!!!!
 
Naplózott Naplózott  
 
Redituréjsz!!

Rico F650GS'04-->R1200GS ADV'08

Elektronikus Építési Napló vezetés
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36576
Csiga (Adminisztrátor)
Let's slip together!
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1895
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi csigakiller csuszomuvek@freemail.hu Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1976-11-12
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
antons írta::
Szia!

Csináltattál vele már bukócsövet ill. doboztartót? Fenyképed van, elégedettségi mutató, szállyítási határidő, tapasztalatod róla?


Én nem személy szerint nem, csak top case-re való csomagtartó rácsot, arról majd tudok fényképet. Amúgy Titónak és nekem gyári dobot alakított át, más egyedileg nyomott végekkel.

Lekiismeretes, nagyon jó szakember, csak annyi hogy picit noszogatni kell a végeredményért


Fogkocogtató írta::
Köszi az infókat,eddig úgy voltam vele hogy givi dobozhoz,givi tartó kell.De most akkor újra tárgyaljuk a családi költségvetést,hogy mi fér bele.Ha vmi döntésre jutunk jelentkezem!

Top case esetében a platni mindenképpen GIVI csak a tartó konzolt kell hozzá legyártani. Oldaldoboz esetében a zárnyelveket hozzá heggeszti a konzolhoz.


Repesz írta::
Az én koffertartómat a DL-re Pilisvörösváron gyárotta egy srác 20.000-ért, igaz durván masszív lett, de nem voltam kibékülve a formavilágával. Lehet kapni vhol Budán egy nagyobb motorosboltban monokey felfogató pöcsöket csak a vasas melót kell házilag legyártani.

Azért bevallom őszintén, hogy azon kívül, hogy az alukoffer nagyon hardcore fogalmam sincs, hogy mennyivel"tud"többet a GIVI-nél. Talán jobban málházható.


Az anyagvastagság itt is megállapodás kérdése, el kell dönteni hogy a doboz szakadjon le, vagy a konzol gyűrödjön össze adott, persze senkinek nem kívánt esetben
Az esztétika és praktikum is egy nagyon fogós kérdés. Személy szerint én egy K49-es Kappa (szinte = GIVI) top case-t használok, de oldalra semmi pénzért nem használnék ilyeneket (se alukoffert), mert 1. Egy büdös széles libikóka lesz a motorból 2. Ocsmány (ez persze mindenkinek szíve joga eldönteni). A gyári oldaldobozok nagy előnye, hogy a kipufogó alatti helyet is kihasználják, valamint két állásban variálható a méretük. Az is igaz, hogy nem valami masszív.
 
Naplózott Naplózott  
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36578
antons (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 46
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Budapest Születési dátum: 1968-11-12
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Sziasztok!

Beszéltem a Csombánkai gyártóval. Nem készít bukócsövet, csak doboztartót. 15 000 ft.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#36579
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Vá: apró: doboztartók, dobozok 11 éve  
Hozzatok GS bukócső mintát és lesz!
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.