Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 13
TÉMA: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER
#9665
heinrich (Vendég)
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
úti defekt?

defektspray max. NEkem nem volt a motorhoz, de vettem egyet (no nem műanyagot) jó pénzért, de csak ha gumishoz megyek akkor van nálam(márhogy eddig 1X) mert akár embert is lehet vele ölni ha jól meglendíted
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9668
akkudoki (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 116
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Yuasa és Banner akkumulátorok szaszadam@vipmail.hu Születési dátum: 1947-07-19
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Ne haragudj Riskywhisky, hogy ismét b..gatlak, de izgat ez a szerszám ügy, igaz az anya áll, mint Katiban a gyerek, de azért szeretnék venni egyet. Ez egy speciális CS-hez való szerszám és csak BMW-ék forgalmazzák, vagy létezik normál szerszám-gyártóknál is? Esetleg tudod az árát?
A műanyag tartozék szerszám létéről, vagy hiányáról holnap beszámolok.
Szia, SZÉLES UTAT !
 
Naplózott Naplózott  
 
BLUE SCARVER
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9669
akkudoki (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 116
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Yuasa és Banner akkumulátorok szaszadam@vipmail.hu Születési dátum: 1947-07-19
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Szia Navi!

Megnéztem ezt a gumi-teszt oldalt, de nem lettem sokkal okosabb.Nem a teszttel van a baj, inkább velem.
Én szinte állandóan 4-5 km-es utakat futok, tehát nem nagyon van ideje a guminak bemelegedni. Ilyen használat mellett milyen gumit vennél?
Köszi, SZÉLES UTAT !
 
Naplózott Naplózott  
 
BLUE SCARVER
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9675
majsa (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1271
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
juhszok.kft Találkozzunk! Születési dátum: 1966-05-02
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
akkudoki írta:
....
Én szinte állandóan 4-5 km-es utakat futok, tehát nem nagyon van ideje a guminak bemelegedni. Ilyen használat mellett milyen gumit vennél?
...!


Bocsi,hogy közbe vaúúúúú,de...

Az "Afutár" tapasztalatai alapján állíthatom,hogy a METZELLER olyan különleges keverékkel bír.
Ami rövid távon is képes elérni az üzemi-hőfokot!

Asztat mondta,hogy télen rövid kifutás után is gözől a gumi!!
 
Naplózott Naplózott  
 
R850R
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9678
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
A "speciális" CS szerszám valójában nem BMW eredetű. Egy traktorszerelő ismerőstől kértem kölcsön , és az, hogy mindkét végén van egy fej, az abból adódik, hogy ez egy olyan racsnis kulcs, amin a racsni irányát nem lehet átváltani, és attól függően, hogy húzni, vagy lazítani szeretnél, a megfelelő oldalra kell felcsattintani a fejet. Én meg ügyes voltam, és felraktam mindkét fejet, nehogy elvesszen, vagy ilyesmi. Szóval azthiszem, most leromboltam egy mítoszt, ( mint Jamie, és Adam a Mythbustersben )ilyen spéci szerszámot, még a BMW sem készít.

Egyébként a műanyag 55 kulcs nekem sincs benne a szerszámkészletemben.

Ui.: Az egyébként lehet, hogy az anya valójában nem is 55-ös, hanem 54-es, de lehet, hogy most keverem valami mással, ( érdemes volna megmérni, hogy tudjuk..) de ilyen méreteknél ez már nem okoz gondot, nem fordult le.




akkudoki írta:
Ne haragudj Riskywhisky, hogy ismét b..gatlak, de izgat ez a szerszám ügy, igaz az anya áll, mint Katiban a gyerek, de azért szeretnék venni egyet. Ez egy speciális CS-hez való szerszám és csak BMW-ék forgalmazzák, vagy létezik normál szerszám-gyártóknál is? Esetleg tudod az árát?
A műanyag tartozék szerszám létéről, vagy hiányáról holnap beszámolok.
Szia, SZÉLES UTAT !
 
Naplózott Naplózott  
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9697
navigator (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 204
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi korosvolgyi.zoltan Születési dátum: 1967-09-02
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
szia akudoki!

ha ilyen rövideket húzol, akkor minél puhább keveréket választanék - a bt55 pölö ilyen volt, de sztem a sportosabb verziók irányában érdemes keresgélned.

üdv

akkudoki írta:
Szia Navi!

Megnéztem ezt a gumi-teszt oldalt, de nem lettem sokkal okosabb.Nem a teszttel van a baj, inkább velem.
Én szinte állandóan 4-5 km-es utakat futok, tehát nem nagyon van ideje a guminak bemelegedni. Ilyen használat mellett milyen gumit vennél?
Köszi, SZÉLES UTAT !
 
Naplózott Naplózott  
 
nav/cs02
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9698
navigator (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 204
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi korosvolgyi.zoltan Születési dátum: 1967-09-02
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
ezt a traktorosverziót már én is hallottam több helyen - állítólag ott kell ilyen krova.
talán kokónak is cs-t kellett volna választania, és akkor permetezhetne erről is
műanyagkulcs egyébként nálam is van az ülés alatt.
riskywhisky írta:
A "speciális" CS szerszám valójában nem BMW eredetű. Egy traktorszerelő ismerőstől kértem kölcsön , és az, hogy mindkét végén van egy fej, az abból adódik, hogy ez egy olyan racsnis kulcs, amin a racsni irányát nem lehet átváltani, és attól függően, hogy húzni, vagy lazítani szeretnél, a megfelelő oldalra kell felcsattintani a fejet. Én meg ügyes voltam, és felraktam mindkét fejet, nehogy elvesszen, vagy ilyesmi. Szóval azthiszem, most leromboltam egy mítoszt, ( mint Jamie, és Adam a Mythbustersben )ilyen spéci szerszámot, még a BMW sem készít.

Egyébként a műanyag 55 kulcs nekem sincs benne a szerszámkészletemben.

Ui.: Az egyébként lehet, hogy az anya valójában nem is 55-ös, hanem 54-es, de lehet, hogy most keverem valami mással, ( érdemes volna megmérni, hogy tudjuk..) de ilyen méreteknél ez már nem okoz gondot, nem fordult le.




akkudoki írta:
Ne haragudj Riskywhisky, hogy ismét b..gatlak, de izgat ez a szerszám ügy, igaz az anya áll, mint Katiban a gyerek, de azért szeretnék venni egyet. Ez egy speciális CS-hez való szerszám és csak BMW-ék forgalmazzák, vagy létezik normál szerszám-gyártóknál is? Esetleg tudod az árát?
A műanyag tartozék szerszám létéről, vagy hiányáról holnap beszámolok.
Szia, SZÉLES UTAT !
 
Naplózott Naplózott  
 
nav/cs02
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9701
repasil (Vendég)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Hol vehetnék új markolatot CS-re és kb. vifilkosztetforint? Néztem Jano GS markolatát, az jó CS-re is vajon? Az enyém nagyon vékony, az övé vastag és az jobb! Bakker... most olvasom, mit írtam...

Hogyan kell ezeket cserélni? Csak régi lehúz, új feltesz vagy ragasztva vannak?
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9703
akkudoki (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 116
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Yuasa és Banner akkumulátorok szaszadam@vipmail.hu Születési dátum: 1947-07-19
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Köszi Navi!
Így lesz.
 
Naplózott Naplózott  
 
BLUE SCARVER
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9704
akkudoki (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 116
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Yuasa és Banner akkumulátorok szaszadam@vipmail.hu Születési dátum: 1947-07-19
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Hááát az én műanyag kulcsomat az elöző tulaj, vagy lenyúlta, vagy elhagyta, lényeg az, hogy nincs.
Más disznóságot nem nagyon találtam a gépen, úgyhogy hagyom a fenébe, veszek két dugókulcsot. Gondolom az úgyis megbizhatóbb, mint a müanyag.
Szevasztok.
 
Naplózott Naplózott  
 
BLUE SCARVER
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9714
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
repasil írta:
Hol vehetnék új markolatot CS-re és kb. vifilkosztetforint? Néztem Jano GS markolatát, az jó CS-re is vajon? Az enyém nagyon vékony, az övé vastag és az jobb! Bakker... most olvasom, mit írtam...

Hogyan kell ezeket cserélni? Csak régi lehúz, új feltesz vagy ragasztva vannak?


BMW bót. Janóé valsz jó a tiédre is - az enyém is igen megvastagodott a csere után.
Az összeszerelés nem teljesen triviális, de DumDum kolléga képben van ez ügyben.
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9715
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
navigator írta:
szia akudoki!

ha ilyen rövideket húzol, akkor minél puhább keveréket választanék - a bt55 pölö ilyen volt, de sztem a sportosabb verziók irányában érdemes keresgélned.

üdv

akkudoki írta:
Szia Navi!

Megnéztem ezt a gumi-teszt oldalt, de nem lettem sokkal okosabb.Nem a teszttel van a baj, inkább velem.
Én szinte állandóan 4-5 km-es utakat futok, tehát nem nagyon van ideje a guminak bemelegedni. Ilyen használat mellett milyen gumit vennél?
Köszi, SZÉLES UTAT !


Én is sokat megyek a városban kisebb távokat és ott (is) nagyon bevált a Micheline Pilot Road2.
1 fokos úttól a mostani 20+ -ig sokfelé jártam, és nekem bejött.

kiváncsi leszek, meddig bírja, kb. 8e-nél fél úton járhat a futófelület...
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9716
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
repasil írta:
Gyuszko,

Ma voltam gurulni a haverjaimmal és megérett az első gumi cseréje! Mondtad, hogy tudnál esetleg segíteni okosba! Jövő héten lecserélném ha lehet. Sikerült eldobnom a vasat ma. semmi extra, tipikus kezdő perec, szinte álló helyzetben. Váratlan autó a kereszteződésben, már szinte álltam, amikor hirtelen besatuztam az első féket. Természetesen a kormány már enyhén el volt fordítva, így faszán kicsuszott a felhordott apró szemű kavicson. Nem lett semmi baja, csak a kormányvég karcolódott meg (majdnem megtartottam ). Annyira idegbeteg lettem, hogy egyből talpra állítottam .


Sajnálom, de tényleg ikább ilyeneket ess az elején, mint nagyot később. A kormányvég már csak ilyen, ettől még teljesértékű a moci
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9733
repasil (Vendég)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Van valakinek tapasztalata utángyártott markolatfűtéssel? Dumdum a telóban azt mondta, hogy szerinte tökéletesen megfelelnek a célnak, de esetleg használ is valaki ilyen tízenezres darabot esetleg (asszem 12-ért láttam valahol 3 fokozatút)? Csak gondoltam, ha már markolatot akarok cserélni, akkor lehet, hogy megérné egy ilyenbe fektetni. A gyári 52 ezer (+ beszerelés), amiből az utángyártott markolatfűtés mellett még az állítható túraplexim is meglenne (készülj gyuszkó adom a zsét majd ), ami azért nagyon nem mindegy.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9740
akkudoki (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 116
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Yuasa és Banner akkumulátorok szaszadam@vipmail.hu Születési dátum: 1947-07-19
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Köszi Gyuszkó !

Megnézem az ár-érték arányt, de ez biztatónak látszik.
Az történt ugyanis, hogy egy kanyar elötti visszaváltás, majd nem túl erőszakos gázadás után megcsússzant a hátsó kerék és besz..tam.
Inkább drágább, gyorsan kopó gumi, mint egy pofára esés.
Szia, SZÉLES UTAT !
 
Naplózott Naplózott  
 
BLUE SCARVER
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9741
roncsi (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 90
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi ronai.nikolett Születési dátum: 1968-10-10
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
A Bátyám már évek óta azt használja és nincs vele semmi probléma, esztétikailag nem a leg szebb , de a nagy hidegben mindent megér.Már én is megvettem csak még nincs felszerelve /Saito/ asszem 40 euró volt, ha eljössz Egregyre meg is tekintheted.

repasil írta:
Van valakinek tapasztalata utángyártott markolatfűtéssel? Dumdum a telóban azt mondta, hogy szerinte tökéletesen megfelelnek a célnak, de esetleg használ is valaki ilyen tízenezres darabot esetleg (asszem 12-ért láttam valahol 3 fokozatút)? Csak gondoltam, ha már markolatot akarok cserélni, akkor lehet, hogy megérné egy ilyenbe fektetni. A gyári 52 ezer (+ beszerelés), amiből az utángyártott markolatfűtés mellett még az állítható túraplexim is meglenne (készülj gyuszkó adom a zsét majd ), ami azért nagyon nem mindegy.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9743
akkudoki (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 116
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Yuasa és Banner akkumulátorok szaszadam@vipmail.hu Születési dátum: 1947-07-19
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Ezt feltettem a "Közlekedés" című topicba is, de ismétlés a tudás anyja.

Hölgyek, Urak!

Nem árt tudni az alábbiakat:
Szóljatok mindenkinek föleg a saját és vállalti kocsival ÉS MOTORRAL közlekedő kollégáknak mert az új rendelet szerint a gépjármű üzembentartójának mindenképpen fizetni kell a büntetést ha nincs meg a valódi elkövető.

Biztonságos közlekedést.



Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

a Róbert Károly krt-on a Róbert Károly krt. és a Reitter Ferenc utca sarok után következő első lámpasor
Ferenc krt. - Üllői út sarok
Rákóczi tér, József krt. (Nyugati felé)
Attila utca - Alagút sarok
Hegyalja út - Jagelló út sarok
Fehérvári úti piacnál
Budafoki út
Margit krt. - Bimbó utca sarok
Moszkva tér
Kőbányai út (Egészségháznál)
Kőbányai út - Könyves Kálmán krt.
Szentendrei út felüljáró + minden lámpasor
Csillaghegyi elágazásig
Flórián tértől a Tímár utca irányában három lámpasor
Szamuely utca - Petofi híd felhajtónál

Az automata traffipax lényege, hogy piros lámpánál lefotózza a tilos jelzésen áthaladó járművet, zöld jelzésnél pedig a kereszteződésen (mért szakaszon ) az áthaladási sebességet.
 
Naplózott Naplózott  
 
BLUE SCARVER
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9746
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
akkudoki írta:
Köszi Gyuszkó !

Megnézem az ár-érték arányt, de ez biztatónak látszik.
Az történt ugyanis, hogy egy kanyar elötti visszaváltás, majd nem túl erőszakos gázadás után megcsússzant a hátsó kerék és besz..tam.
Inkább drágább, gyorsan kopó gumi, mint egy pofára esés.
Szia, SZÉLES UTAT !


Ámen!
A protézis drágább, mint a gumicsere
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9748
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
repasil írta:
Van valakinek tapasztalata utángyártott markolatfűtéssel? Dumdum a telóban azt mondta, hogy szerinte tökéletesen megfelelnek a célnak, de esetleg használ is valaki ilyen tízenezres darabot esetleg (asszem 12-ért láttam valahol 3 fokozatút)? Csak gondoltam, ha már markolatot akarok cserélni, akkor lehet, hogy megérné egy ilyenbe fektetni. A gyári 52 ezer (+ beszerelés), amiből az utángyártott markolatfűtés mellett még az állítható túraplexim is meglenne (készülj gyuszkó adom a zsét majd ), ami azért nagyon nem mindegy.



OKs!
Júni 8-án, vasárnap indulok és 12-én érek haza! Ha van időd, utána tudnál nézni, hogy innen Köln vonalában (esetleg kis kitérővel) hol van olyan bolt, ahol Wunderlich cuccokat lehet venni?

Ja, és mindenkinek, akit érdekel: Megyek DEU-ba néhány napra üzleti útra, de egy kisbusszal megyünk, így szivesen veszek bárkinek szívéhez közelálló, viszont idehaza nem kapható szajrét!
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9750
pityu07 (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 53
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi pityu07@freemail.hu Lakóhely: Szentendre tel:305239843 Születési dátum: 1979-05-24
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Repasilnak

Lehet hogy engem látsz a Mázsa térnél sokszor járok arra dolgozni. ilyen bukóm van talán felismersz róla. Dudálj rám ha látsz Amúgy lehet hogy érdekelne a sportauspuff ha megvan még.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.