Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 13
TÉMA: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER
#9436
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Nálam lehet kapni is 1000 ft F650.hu névre
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9440
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Hali Akkudoki!

Az én voltam


akkudoki írta:
Szia Repasil!

Bár nem tudom ki volt a Mázsa téren, de csak jó ember lehetett, ha CS-n lovagolt.
Én is találkoztam a Kapy-Törökvész sarkon a pirosnál egy fekete CS-s sráccal, köszöntünk, mondta, hogy keressem az F650.hu-t, én bemutatkoztam: "én vagyok az akkudoki", majd- piros/sárga, tűz...
Vajon Ő ki volt?
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9441
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Nekem a profi motoros kabát/ nadrák jött be.

A plexit meg a kesztyűvel törölgetem


repasil írta:
nekem piros bukóm van és már jöttem az m1/m7 bevezetőn de világoskék a kicsike.

Ma konkrétan szarrá áztam. Még nincs esőoverálom és a nadrágba elfelejtettem reggel beletenni az esőbélést (a kabátban benne volt, száraz is maradtam fent) így sikerült faszán átáznom, sőt ezáltal a csizmába is jutott (remélem legalábbis, hogy bentről és nem kintről, mert akkor marha pipa lennék (a nagy vizálló DANE). Ti hogy a pöcsbe láttok esőben? Én konkrétan 20-al mertem menni, mert semmit sem láttam a bukóplexin keresztül az esőcseppektől, de voltak olyan motorosok, akkik rendesen repesztettek 60-70-el.

Tegnap kicsit hátrébb döntöttem a kormányt, mert úgy éreztem, hogy nagyon előre kellett hajolnom, de most meg a két végállásban beleér a műanyag tankdobozba, szerintem egy magasító toldalék segítene ezen, hol lehet olyat kapni?
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9442
Csiga (Adminisztrátor)
Let's slip together!
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1895
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi csigakiller csuszomuvek@freemail.hu Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1976-11-12
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Mi a kollegámmal használtunk Rain-X-et autó szélvédőre. A legnagyobb zivatarkor, felhőszakadáskor sem kellett használni az ablkatörlőt Egy baj van, hogyha beérsz a városba, valahogy a lámpák úgy törik a fényt a szélvédőn, hogy alig látsz tőle Szal ez a motoron nemtom, hogy sülhet el. Vigyázni!
 
Naplózott Naplózott  
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9443
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Toldalékot árul a wunderlich és van asszem' gyári is.

Azért én nem sietnék vásárolni - találkozzunk egyszer, megmutatom, a én kormányomnaki milyen a pozíciója...


repasil írta:
nekem piros bukóm van és már jöttem az m1/m7 bevezetőn de világoskék a kicsike.

Ma konkrétan szarrá áztam. Még nincs esőoverálom és a nadrágba elfelejtettem reggel beletenni az esőbélést (a kabátban benne volt, száraz is maradtam fent) így sikerült faszán átáznom, sőt ezáltal a csizmába is jutott (remélem legalábbis, hogy bentről és nem kintről, mert akkor marha pipa lennék (a nagy vizálló DANE). Ti hogy a pöcsbe láttok esőben? Én konkrétan 20-al mertem menni, mert semmit sem láttam a bukóplexin keresztül az esőcseppektől, de voltak olyan motorosok, akkik rendesen repesztettek 60-70-el.

Tegnap kicsit hátrébb döntöttem a kormányt, mert úgy éreztem, hogy nagyon előre kellett hajolnom, de most meg a két végállásban beleér a műanyag tankdobozba, szerintem egy magasító toldalék segítene ezen, hol lehet olyat kapni?
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9444
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Toldalékot árul a wunderlich és van asszem' gyári is.

Azért én nem sietnék vásárolni - találkozzunk egyszer, megmutatom, a én kormányomnak milyen a pozíciója...


repasil írta:
nekem piros bukóm van és már jöttem az m1/m7 bevezetőn de világoskék a kicsike.

Ma konkrétan szarrá áztam. Még nincs esőoverálom és a nadrágba elfelejtettem reggel beletenni az esőbélést (a kabátban benne volt, száraz is maradtam fent) így sikerült faszán átáznom, sőt ezáltal a csizmába is jutott (remélem legalábbis, hogy bentről és nem kintről, mert akkor marha pipa lennék (a nagy vizálló DANE). Ti hogy a pöcsbe láttok esőben? Én konkrétan 20-al mertem menni, mert semmit sem láttam a bukóplexin keresztül az esőcseppektől, de voltak olyan motorosok, akkik rendesen repesztettek 60-70-el.

Tegnap kicsit hátrébb döntöttem a kormányt, mert úgy éreztem, hogy nagyon előre kellett hajolnom, de most meg a két végállásban beleér a műanyag tankdobozba, szerintem egy magasító toldalék segítene ezen, hol lehet olyat kapni?
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9445
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Toldalékot árul a wunderlich és van asszem' gyári is.

Azért én nem sietnék vásárolni - találkozzunk egyszer, megmutatom, a én kormányomnak milyen a pozíciója...
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9446
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
A fejidomom nekem is zörög.

Nézd meg, hogy a lámpa állító csavarok a fejidom alatt meg vannak e húzva - nekem az teljesen lelazult, egyet el is hagytam a kettőből. E miatt az egész lámpatest mozgott, és még két műa. pöcköt is letört a feket lámpaburkoltból, ami miat az már örökre mozogni fog, amíg ki nem cserélem

Nézd végig az összes csavart a lámpa körül, valsz meg fog szűnni a zörgés.

Ami még lehet: nekem a göröngyös úton egyszer már eltört a plexitartó félig átlátszó műa. konzol. Ennek a törését szinte észre sem lehet venni, csak ha megmozgatod a plexit, és a tartó tövében elmozdul - nak az még marhára tud zörögni...


akkudoki írta:
Tegnap nekem is sikerült ülőfürdőt venni, kéne keressek esőruhát és csizmát, de amikor szép idő van úrrá lesz rajtam Pató Pál úr.

Vízlepergető témában van egy profi szer: RAIN-X(a sárga: kivülre-vízlepergető, a fekete:belülre-páramentesítő). Nem olcsó, de eredményes.

Navigátort ismerem,-baráti látogatása kapcsán-, de úgy láttam, Ő még szeretne néhány gépet elnyúzni, jóval nyugodtabban,(és jobban), motorozik.

Fejidom körüli zörgés: úgy látszik ez csak az én gépemnél van.

Kormányemelő: ha találsz jót, írd meg a beszerzési helyet, de vigyázz, mert valahol olvastam, hogy a hibásakat visszavásárolják, vagy cserélik.

Mindekinek: SZÉLES UTAT !
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9447
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Sajnos azt hiszem, hogy eljött az ideje a Tartós Teszt okozta gyakoribb meghibásodásoknak

Tegnap a vízpumpa feladta a harcot, tiszta szerencse, hogy nem nyomta tele a váltót is vízzel, még időben elkerült a szerelőhöz cserére

1000 km-re az 50e-ig jobban oda kell figyelnem. Ez volt az első alkalom a szűk másfél év alatt, hogy folyt valami a motorból, de legalább nem az olaj...
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9450
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Nekem is zörög elöl a lámpa, illetve az idom körül valami. Bizonyos fordulaton. Ami nekem segített, hogy szétszedtem az egész fényszóró egységet, és az üveg, valamint a fekete maszk közé kis szilikongumi pöttyöket ( távtartókat ) helyeztem be, ugyanis ez a két alkatrész egymáshoz érve elég komolyan zörgött, és a szétszerelésnél kiderült, hogy foltokban öszeér, és koptatja egymást. Most jobb. Viszont a Gyuszkó által említett áttetsző műanyag plexitartó konzol nálam is eltört.
 
Naplózott Naplózott  
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9452
akkudoki (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 116
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Yuasa és Banner akkumulátorok szaszadam@vipmail.hu Születési dátum: 1947-07-19
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Szia Gyuszkó!

Köszi a zörgés ügyi felvilágosítást, átnézem a motor elejét. (Jól meg is íjesztettél...)
Kormány beállításodat boldogan megnézném, ha erre jársz, (Bp.II.Bécsi út 8.), szívesen látlak egy kávéra.
Volt egy C1-sem, annak 3 e km-nél tojt be a vípumpája, (50.0000.-Ft a javítás), úgy eladtam, mint sicc, de úgy látszik a rotax nem tagadja meg önmagát. Mennyi van a motorodban?
 
Naplózott Naplózott  
 
BLUE SCARVER
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9454
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Hali!

Én voltam, akivel a R.C-nél találkoztál

Az enyémben 48500, szóval akár el is kophatott. hogy pontosan mi a diagnózis, azt majd ma megtudom, mikor elmegyek a járgányért.

ha tudok, a héten majd elugrok hozzád - ez attól függ, mikor lesz kész a paripa.

ü,
gy


akkudoki írta:
Szia Gyuszkó!

Köszi a zörgés ügyi felvilágosítást, átnézem a motor elejét. (Jól meg is íjesztettél...)
Kormány beállításodat boldogan megnézném, ha erre jársz, (Bp.II.Bécsi út 8.), szívesen látlak egy kávéra.
Volt egy C1-sem, annak 3 e km-nél tojt be a vípumpája, (50.0000.-Ft a javítás), úgy eladtam, mint sicc, de úgy látszik a rotax nem tagadja meg önmagát. Mennyi van a motorodban?
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9455
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Na, akkor találtunk egy konstrukciós hibát - és ez még nem is az utángyártott nagy felületű túraplexi hatása...

a szilikon csepp jó ötletnek tűnik!

riskywhisky írta:
Nekem is zörög elöl a lámpa, illetve az idom körül valami. Bizonyos fordulaton. Ami nekem segített, hogy szétszedtem az egész fényszóró egységet, és az üveg, valamint a fekete maszk közé kis szilikongumi pöttyöket ( távtartókat ) helyeztem be, ugyanis ez a két alkatrész egymáshoz érve elég komolyan zörgött, és a szétszerelésnél kiderült, hogy foltokban öszeér, és koptatja egymást. Most jobb. Viszont a Gyuszkó által említett áttetsző műanyag plexitartó konzol nálam is eltört.
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9456
repasil (Vendég)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Na, csak elindult a topik...

majsa: nem full bőr a csizma, hanem Gore-Tex membrános seggemnyalom speckótextil, néhol bőrbetétes elvileg 100% vízálló kurvadrágáért

A Rain-X az jó ötlet, majd kiprószálom
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9457
repasil (Vendég)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Én nem tudom, hogy zörög-e bármi is a járgányon, mert 70 fölött csak a vihart hallom a bukóban, még a motorhangot se.

Gyuszi, de neked nincs tankdobozod, nem? Mert nekem abba ér bele egy nagyon kicsit a kormágy, nem a tankidomba.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9458
repasil (Vendég)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 0
graphgraph
A felhasználó távol van
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
NaSa írta:
Nálam lehet kapni is 1000 ft F650.hu névre


Mit? Rain-X vagy kormánymagasítót? (gyanítom ez utóbbi nem ennyibe kerül)
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9466
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Rain-X
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9467
Cséká (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 228
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi katonacs@msn.com Születési dátum: 1970-03-28
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Tisztelettel igényelnék egy flakonnal. Valszeg szombat délelött megyek a fészkes fövárosba, esetleg megkereshetlek?

NaSa írta:
Nálam lehet kapni is 1000 ft F650.hu névre
 
Naplózott Naplózott  
 
Pegaso650
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9472
gyuszko (Felhasználó)
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 679
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
Nincs, viszont szoktam annyira megpakolni gumipók-háló segítségével, hogy alig látom a km órát, és mégsem ér be semmibe a kormány

repasil írta:
Én nem tudom, hogy zörög-e bármi is a járgányon, mert 70 fölött csak a vihart hallom a bukóban, még a motorhangot se.

Gyuszi, de neked nincs tankdobozod, nem? Mert nekem abba ér bele egy nagyon kicsit a kormágy, nem a tankidomba.
 
Naplózott Naplózott  
 
CS 2003, R1200R 2007
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#9473
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Válasz:F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 15 éve, 11 hónapja  
[quote]Cséká írta:
Tisztelettel igényelnék egy flakonnal. Valszeg szombat délelött megyek a fészkes fövárosba, esetleg megkereshetlek?

Igen legfeljebb talizunk valahol
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.