Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
Ismerjük meg egymást (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 4
TÉMA: Ismerjük meg egymást
#39933
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Vá: Ismerjük meg egymást 8 éve, 2 hónapja  
Hali

Nem is tudom mit írjak ehhez hozzá, olvassátok el:

"Tisztelt Cím,
Sajnos időközben okafogyotta valt a platni, a megrendelt dobozt értékesítettek.

Elnézést

Udvozlettel.
Solti Laszlo
2016. febr. 18. du. 4:09 ezt írta ("NaSa" < Az email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges >:
"

Nem tudom, azt hiszem befejezem inkább mert már nagyon unom a kardoskodást, veszekedést a saját pénzemért, amin haszon igazából nincs is. Ez már nem is tudom hanyadik ilyen hozzáállás.
Ja ráadásul mindezt akkor közli amikor már megérkezett az árú.
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39934
Jivula (Felhasználó)
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 382
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Mocsa Születési dátum: 1975-09-15
Vá: Ismerjük meg egymást 8 éve, 2 hónapja  
Egyem a szíved drága Papó!
Hát nem tanultad még meg az évek folyamán,hogy vegyül közénk a korpa!
1. az ez mennyi?-az mennyi? embereket rögtön küldeném a patikába.Az ilyen ember gyógyszert vegyen,ne motort.Ha alkatrész kell,akkor az kell és nem alku tárgya,szerintem.
2. előleg!!! min 50% attól akinek már láttad az arcát,75% a f.szom tudja honnan beregisztrált Olcsó Jánosoknak.
Solti úrnak üzenném,hogy az elnézés az,amikor hátulról beakaszt a kecskének és elnéz a szarvai között.
Ha valakinek sértené úri önérzetét a fent leírtak,azt szívesen meggyőzöm 95kg fizikai ráhatással is!
Felháborító és gusztustalan,hogy milyen emberek vannak!

NaSa írta::
Hali

Nem is tudom mit írjak ehhez hozzá, olvassátok el:

"Tisztelt Cím,
Sajnos időközben okafogyotta valt a platni, a megrendelt dobozt értékesítettek.

Elnézést

Udvozlettel.
Solti Laszlo
2016. febr. 18. du. 4:09 ezt írta ("NaSa" < Az email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges >:
"

Nem tudom, azt hiszem befejezem inkább mert már nagyon unom a kardoskodást, veszekedést a saját pénzemért, amin haszon igazából nincs is. Ez már nem is tudom hanyadik ilyen hozzáállás.
Ja ráadásul mindezt akkor közli amikor már megérkezett az árú.
 
Naplózott Naplózott  
 
\"nekem nem kell légzsák,férfiként halok meg!\"
1999/07 R1100RT - 2005/07 F650GS
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39935
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Vá: Ismerjük meg egymást 8 éve, 2 hónapja  
Tessék Jivula nézd meg mit válaszolt!

"Megdöbbentem, én maximum 1000-1500 Ft-ot tartottam volna méltányosnak egy ilyen alkatrész esetében aminek az értéke ~10000Ft-ot, ha nem tartok rá igényt.
Ez is csak azért, mert igaz ugyan, hogy 20 napra történt a szállítás, de átérzem, hogy ezzel plusz ügyintézésre adtam okot egy zártkörű társaságnak.

A helyen ahol rendszeres alkatrész beszerzése folyik, az egy-egy alkalmankénti bontatlan cserét egész egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ne lehetne, csak ilyen büntetővám esetében lebonyolítani. Dolgoztam, ismerek ilyen cégeket (Németországban is), ezt azért nehezen emészteném meg.
A szállítási költség 10% -a = 3000Ft-ot szintén nem kommentálnám nagyon erős túlzásnak érzem.

Tehát a plusz ügyintézésre, tényleg csak azért, mert - a leírtak alapján - ez nem egy szokványos webáruház, a fenti összeget szívesen átutalom egy elküldött bankszámlaszámra.
üdvözlettel:
Solti László
"

A regisztrációt kikapcsoltam! És valószínűleg a rendelés is csak előrefizetéssel fog működni.

Emlékszel 3 évig vártam a kb 80,000,- forintomra amikor megrendelte valaki az ac pumpát.
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39964
fz82 (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 1
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Budafok Születési dátum: 1982-00-00
Vá: Ismerjük meg egymást 8 éve  
Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy ilyen remek előzmények után lehetek az első regisztráló, igazán különleges

A lényeg:
33 vagyok, Budafokon élek párommal.
Van robogós tapasztalatom, de most keresem életem első rendes kétkerekűjét. Azért kértem, hogy regisztrálhassak ide, mert F650GS az egyik kiszemeltem (a masik is BMW egy R850R nagyon bejönne, de talán az lesz a következő).

Remélem, hogy lesz olyan aki örömmel osztja meg a tapasztalatait, netalán eljönne velem szakérteni egy-egy kiszemelt darab esetében.
Ugyanis bármennyit is olvasok a témában az a tapasztalatot nem helyettesíti. Többet erről akkor, ha van eladó motorod vagy szívesen bérnepperkedsz. Bátran lehet privátban írni nekem, sőt meg is köszönöm!

És miért GS? Előbb utóbb úgyis elhagyja az ember az aszfaltot, én szeretném azt tervezetten, túrázás közben megtenni. De majd kiderül, hogy alakul


Üdv,
Zoli
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40004
Blondy (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 5
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 10 hónapja  
Sziasztok,

Új tag vagy és kezdő motoros. 14-19 éves koromig ugyan 10000km megvolt a simson endurommal, de azóta semmi és idén töltöm a 42.-et. Az élet úgy hozta, hogy BMW fan lettem a gépjárművek terén és csak ilyen autóim voltak/van.

Kézenfekvő volt, hogy motorban is márka hű maradok. A bibi csak az volt, hogy a belépő model a 650-es enduro. (kivétel a c1-es tetős robogót)

Utána olvastam teszteknek ahol több helyen említik, hogy kiváló tanuló motor. Januárban vettem is egy példányt (F650 ST 1998), aminek 1 tulaja volt Münchenben, ráadásul még nő is. Végig vezetett szervizkönyv. Én helyeztem forgalomba 1 hónapja Magyarországon 58.000km van benne. Ma már tudom ,h kell érteni a "tanuló" motor kifejezést. Az én olvasatomban: Ha ezen megtanulsz motorozni akkor jöhet bármi

Amikor a rutin oktatáson felültem a 600-as 4 ütemű hondákra (hornet) vagy a 125cc régi suzukira, akkor jöttem rá milyen nehéz ezzel a magas súlypontú 1 hengeressel finomkodni. Hamar megtanultam tisztelni. Egyből beleszerettem, de egyenlőre még csak ismerkedünk.
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2016.06.07 12:18 Név: Blondy.
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40005
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 10 hónapja  
Szia Andras, koszi a bemutatkozast!

Nagyon sokan ebben a korban kezdtuk a motorozast, es kisertetiesen hasonlo elvek menten valasztottuk az egyhengeres BMW-t.

Tenyleg maskeppen viselkednek a nagykobcentis kapalogep blokkok, mint a sornegy, de ahogy majd gyulnek a kilometerek, nagyon ossze fogtok baratkozni.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40008
SzBalázs (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 1
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Karancsberény Rákóczi út 107 Születési dátum: 1979-11-29
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 10 hónapja  
Sziasztok!

Sztankovics Balázs (37)

Karancsberényben lakom,nős két kislány büszke apukája vagyok.

A motor tetszett így pár ismerőst meg kérdeztem aki már motorozik ki mit mond,el kezdtem utána olvasni így a márka már biztos volt.
BMW F650 1994


Üdv Balázs
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40009
ZeJa (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 3
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 10 hónapja  
Sziasztok!

Kistarcsán lakom, 42 éves vagyok, van három gyönyörű, okos, rosszcsont fiam.
2 éve kezdtem el motorozni egy 125-ös robogón, előtte nem is ültem motoron.
Éreztem, hogy valami erősebb kellene, na nem mintha annyira profi lennék, hanem mert a többlet teljesítmény, jobb fékek, nagyobb biztonságérzetet adnak.
Szerettem volna egy több mindenre használható motort, ezért elkezdtem nézelődni, olvasgatni, nálam tapasztaltabbakat megkérdezni.
Egy nagyon jó barátom BMW fanatikus, óvatosan terelt ebbe az irányba, mondjuk nagyon nem kellet
2 hónapja vettem egy 2001-es F650 GS-t, elsősorban munkába járásra használom.
Hosszú még az út, szeretnék biztonsággal közlekedni, ezért most hétvégén megyek egy vezetéstechnikai tréningre.

Széles utat!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40014
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 10 hónapja  
Szia Janos, udv a tarsasagban!

Nagyon jo otlet treninggel kezdeni a nagymotoros karriert, en beleepitenem a tematikat hivatalos tanfolyamba.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40015
ZeJa (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 3
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 10 hónapja  
Köszönöm.

Ha esetleg valakit érdekel:

Hungária Rendőregylet motorkerékpár vezetéstechnikai tréning
new.hungariarendoregylet.hu/wp/oktatas/207-2/
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40016
Blondy (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 5
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 10 hónapja  
Ettől a tanpályától 200 méterre lakom Be van telve minden időpontjuk állandóan Múltkor valami BMW klub tartotta a szokásos tavaszi találkozóját ott. Jött velem szembe vagy 40db BMW. Nem semmi látvány volt.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40035
bszggg (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 5
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi bszggg Lakóhely: Érd
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 9 hónapja  
Sziasztok!

Szilveszter vagyok! (35év felett) Érd város.
Tervezem a motorvételt; a típus már körvonalazódott, ezért vagyok itt.

Vizsgám régóta megvan, de nem igazán vezettem nagymotort. Átvertek már egy rosszul összerakott géppel (nem bmw), így nem titkolt szándékom a sok infó szerzése, és barát megismerése, hogy felvértezve ezen földi jókkal, még egyszer ne essen ez meg.

IT-Fejlesztőként tengetem munkanapjaim, de nem riadok vissza egy kis délutáni szereléstől, lakásfelújítástól, árokásástól, stb sem.

Életem egyik nagy terveihez tartozik, hogy nyugat felé elmotorozzak a tengerig.
Szerintem a többit majd a csevegés Topic-ba.

Üdv nektek!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40036
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 9 hónapja  
Szia Szilveszter, koszi a bemutatkozast!

Kuldok emailben egy doksit neked, hasznos lehet motorvalasztasnal.

Ha talalsz megtekintesre erdemes hasznalt motort, batran kerjel segitseget itt a forumon, vagy facebookon, az orszag minden sarkaban van forumtars, aki szivesen segit.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40037
kocka (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 1
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Hejőkeresztúr Születési dátum: 1975-07-11
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 8 hónapja  
Sziasztok!

Köszönöm a csoportba való felvételemet
Kocák László becsületes nevem Hejőkeresztúrban lakom családommal
három fiu apukája vagyok.Tiszaújvárosban dolgozom egy autóipari beszállítónál
mint méréstechnikus. A motorozás mint olyan most kapott el így 41 évesen
július 1-től van meg a jogsim. A motort áprilisban sikerült megvennem f650gs
2003-as évjárat,már most nagyon szeretjük a párom is felül mögém tetszik neki.
A gyerekeket meg nem győzöm motoroztatni.
Hosszabb úton még nem voltunk eddig Varbó Lillafüred Tiszacsege Debrecen ahol jártunk a motorral meg a napi munkába járás kb 20 km

A típus mellett kizárólag formai tetszésből döntöttem semmiféle motoros tapasztalatom nem volt eddig.

Nem vagyok egy nagy IT mágus majd idővel rakok képet is

Kocka
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40071
Bala (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 5
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 7 hónapja  
Sziasztok Raczenböck Balázs vagyok Győrből.
Nemrég vettünk feleségemmel együtt egy F650CS-t.Mivel a régebbiF650-en tanult meg motorozni és nagyon szerettük azt a mocit,eleve a BMW-ket nézegettük.Mindkettőnknek megtetszett a forma,a blokk elnyűhetetlen,hát nem is gondolkoztunk sokat.Találtunk egy szép állapotban lévőt,elmentünk és lábon hazahoztuk Győrbe Bajáról.Mindketten szeretünk vele motorozni,nagyon bevált.
Tegnap viszont mikor a kuplung bowdent cseréltem észrevettem hogy nincs meg a hátsó kerékanya.Fogalmam sincs mikor vagy hol esett le ,valószínűleg a biztosító lemez sem volt benne.Sajnos ezt nem ellenőriztem (mivel kulcsom sem lett volna hozzá).Kézzel megnéztem szorosnak tűnt.
Érdeklődnék hogy honnan lehet beszerezni ilyen anyát,ha be lehet egyáltalán.
Remélem nem lett más baja emiatt,a tengely nem csúszott el oldal irányban és nem észlelek kotyogást.
Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40073
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 7 hónapja  
Szia Balazs, koszi a bemutatkozast, udv a tarsasagban!

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40111
Ficsi (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 2
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 6 hónapja  
Sziasztok. Köszönöm, hogy itt lehetek.A nevem Ficsor Attila /Ficsi/.Mezőkeresztesen lakom családommal.Két lányom is motorozik. Feleségem pedig szivesen fölül mögém és túrázgatunk.46 éves múltam.41 évesen vizsgáztam le "nagymotorra". Autóbusz-vezető vagyok 25 éve az egyik VOLÁN társaságnál.
Motorjaim:
-Simson S51 Enduro 1986.
-Simson S51B 1987.
-Simson S51 Enduro 1990.
-MZ ETZ 125 1986.
A két Enduro, és az MZ restaurált, az S51B gyakorlatilag gyári. Gyönyörű motor mind. Mint láthatjátok német motorjaim vannak,de nem BMW kategória.Fontolgatom egy BMW F650CS vásárlását. Nagyon tetszik, beleszerettem.Fontos, hogy alacsony motor, ezért nem a GS jön be.Szeretnék majd tanácsokat kérni-kapni a vásárlás előtt Tőletek. Majd a csevegés topicban feldobom. Mégegyszer köszönöm, hogy itt lehetek.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40113
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 6 hónapja  
Ficsi írta::
Sziasztok. Köszönöm, hogy itt lehetek.A nevem Ficsor Attila /Ficsi/.Mezőkeresztesen lakom családommal.Két lányom is motorozik. Feleségem pedig szivesen fölül mögém és túrázgatunk.46 éves múltam.41 évesen vizsgáztam le "nagymotorra". Autóbusz-vezető vagyok 25 éve az egyik VOLÁN társaságnál.
Motorjaim:
-Simson S51 Enduro 1986.
-Simson S51B 1987.
-Simson S51 Enduro 1990.
-MZ ETZ 125 1986.
A két Enduro, és az MZ restaurált, az S51B gyakorlatilag gyári. Gyönyörű motor mind. Mint láthatjátok német motorjaim vannak,de nem BMW kategória.Fontolgatom egy BMW F650CS vásárlását. Nagyon tetszik, beleszerettem.Fontos, hogy alacsony motor, ezért nem a GS jön be.Szeretnék majd tanácsokat kérni-kapni a vásárlás előtt Tőletek. Majd a csevegés topicban feldobom. Mégegyszer köszönöm, hogy itt lehetek.


Szia Ficsi, udv a tarsasagban!

Kezdesnek olvasd el a csatolt doksit, es a CS topikban is talalsz sok hasznos infot.

Udv,

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40116
ANDRUROBI (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 1
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Tárnok Születési dátum: 1989-02-11
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 5 hónapja  
Sziasztok! Először is köszönöm az adminnak a regisztrációt, hogy tagja lehetek ennek az olalnak, a tipus kedvelőivel, használóival ezáltal tapasztalatokat cserélhetek. Rólam röviden annyit, hogy 28 éves leszek, régi vágyam teljesült, mikor pont egy hete boldog tulajdonosa lettem egy 1998-as évjáratú mondhatni hibátlan állapotú tűzpiros BMW F650-nek. Remélem idővel tapasztalataimat én is megtudom osztani az oldal tagjaival ezáltal hasznossá téve magamat.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#40119
janosiaron (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 2
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 7 éve, 5 hónapja  
Sziasztok!
22 éves vagyok, gépészmérnök hallgató. A valódi motorozásom 2016.09.11-én kezdődött, amikor vettem egy 1996-os BMW E169 F650 -et. Ezelőtt kb fél évet robogóztam Budapesten, illetve, korábban országúti kerékpároztam hardcore szinten, közlekedési céllal, esőben viharban, (hóban). Ez utóbbi adta meg az alapot a kétkerekű közlekedésre, ekkor döntöttem el, hogy motorozni fogok.
Koromnál fogva az állam, csak 35kW maximális teljesítményű motort enged vezetni.(A2 jogosítvány). Ezt a tényt (és a pénztárcámat) figyelembe véve döntöttem a típus, illetve a modell mellett. Nagyon jól érzem magam a motoron, közlekedési eszköznek is használom, mivel autóm nincs, de a jövőbeli céljaim között a nagyteljesítményű motorozás is szerepel. Alkatrész szükséglet miatt kerültem a Mik-San weboldalra és onnan ide, a fórumra.
Olvasgatok.

Jánosi Áron
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2016.11.04 02:24 Név: janosiaron.
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.