Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
Ismerjük meg egymást (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 4
TÉMA: Ismerjük meg egymást
#39180
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
atubus írta::
Sziasztok!
Tibi vagyok Székesfehérvárról. Sajnos még egyenlőre motor nélkül. Azért regisztráltam erre az oldalra mert szeretnék minél több információt a tipusról, ahogy látom ezzel nem lesz gond, csak győzzem olvasni. Ha az égiek is úgy akarják a következő szezonban már fel tudok pattani egy F650 nyergébe.


szia Tibi, udv a tarsasagban, koszi a bemutatkozast!

Ha a sok olvasgatas utan meg van kerdesed, ne habozz feltenni Erdemes lenne osszeszurnod a levet Fehervarhoz kozeli markatarsakkal!

Kuldtem valamit privatban.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39181
Csiga (Adminisztrátor)
Let's slip together!
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1895
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi csigakiller csuszomuvek@freemail.hu Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1976-11-12
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
Volna még egy új kollega. A bemutatkozása:

"Nevem Krokker Sándor , "kroki" a becenevem. Nagypáli községben lakom Zalaegerszeg mellett, friss és boldog tulajdonosa lettem a napokban egy 1999-es évjáratú BMW F650ST-nek, amit Szlovéniából sikerült beszerezni jó állapotban. Régi vágyam teljesült ezzel a géppel, remélem,sok km-t gurulunk együtt. Számítok a márkatársak segítségére, tanácsaira és a sztorikat szívesen olvasom. Amúgy51 éves vagyok és 14 éves korom óta motorozom szinte megszakítás nélkül.
Üdvözlettel : Kroki"

Üdv Kroki! Ha látod majd szólj hozzá
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2014.09.05 09:01 Név: Csiga.
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39185
kroki (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 13
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Nagypáli Születési dátum: 1963-00-00
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
Sziasztok! Üdv mindenkinek!
Ma tettük meg az első közös kilométereket, az idő is kegyes volt hozzánk.Az első benyomásaim: nagyon finom, kezelhető gép, nem is nagyon akartam leszállni róla... Úgy érzem, sok szép élmény vár ránk! Ami kiderült, hogy a Caberg V2 sisak ide nem jó választás, nagyon zajos és szellős ... úgyhogy már bele is vetem magam az olvasásba, ki mit ajánl..?
További szép napot mindenkinek!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39189
Szpeti (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 273
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi szalaipeti@fibermail.hu Lakóhely: Kerepes Születési dátum: 1981-04-30
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
Szélzaj ellen füldugó

Üdv a csapatban
 
Naplózott Naplózott  
 

-----------------------------------------------------------------------------
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead...
-----------------------------------------------------------------------------

  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39191
kroki (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 13
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Nagypáli Születési dátum: 1963-00-00
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
Köszi!
Nekem a Schuberth C2 -t ajánlották, de a füldugó olcsóbb..
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39194
Szpeti (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 273
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi szalaipeti@fibermail.hu Lakóhely: Kerepes Születési dátum: 1981-04-30
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
A mi motorunk hangos. Ez tény.
Én személy szerint ezt használom:
füldugó
Sokkal nyugodtabb a motorozás, a forgalmat ugyan úgy hallom, az emberi beszédre már figyelni kell, de nem süketít el, csak halkabbra veszi a zajokat. Ez volt az első szezon amikor használtam, de megérte az árát.

Peti
 
Naplózott Naplózott  
 

-----------------------------------------------------------------------------
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead...
-----------------------------------------------------------------------------

  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39195
kroki (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 13
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Nagypáli Születési dátum: 1963-00-00
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
Köszi a tippet! Bukóvásárlás ettől függetlenül lesz, és valami zárt, esetleg felnyitható lesz, de nem a zajtalansága dönt, ugyanis azt olvastam , hogy füldugó nélkül mindegyik zajos olcsótól a drágáig. Úgyhogy biztonságos, de árbarát bukósisak + füldugó
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39196
Csiga (Adminisztrátor)
Let's slip together!
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1895
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi csigakiller csuszomuvek@freemail.hu Lakóhely: Szentendre Születési dátum: 1976-11-12
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
kroki írta::
Köszi a tippet! Bukóvásárlás ettől függetlenül lesz, és valami zárt, esetleg felnyitható lesz, de nem a zajtalansága dönt, ugyanis azt olvastam , hogy füldugó nélkül mindegyik zajos olcsótól a drágáig. Úgyhogy biztonságos, de árbarát bukósisak + füldugó

Legtöbbször a turbulencia okozza a zajt, nem a sisak
 
Naplózott Naplózott  
 
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39197
kroki (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 13
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Nagypáli Születési dátum: 1963-00-00
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 7 hónapja  
Olvastam, hogy a túraplexi se segít ezen, és sokan azt ajánlották, hogy a kicsi plexi jobb, vagy még jobb plexi nélkül... Majd kiderül Írtam a karburátor címszó alá is, tudnátok segíteni, véleményezni? Köszi!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39208
zsan73 (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 3
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi zsan73 Lakóhely: Dunaújváros Születési dátum: 1973-03-29
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 6 hónapja  
Sziasztok!

Jani vagyok Dunaújvárosból. Egyelőre motor nélkül, de gőzerővel keresem az "igazit". 25 éve motoroztam utoljára, friss jogsival, fiatalon, ész nélkül. Szerencsére életben maradtam . Most újra motorra ülnék, lehiggadva, ésszel, de még mindig fiatalon Természetesen egy F650-t szeretnék. Elsősorban GS-t, de ha CS-ből találnék egy normális ár/érték arányút, akkor annak is nagyon örülnék.
Nagyjából ennyi a lényeg.

Üdv mindenkinek
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39265
and_1 (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 2
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 5 hónapja  
Sziasztok, üdvözlet mindenkinek!

András vagyok, 24 éves, Nagykanizsáról. A napokban lettem büszke tulajdonosa egy '97-es F650-esnek. Ezzel a masinával fogom kezdeni nagymotoros próbálkozásaimat. Biztos lesz, hogy tanácsért fordulok hozzátok, mert nem vagyok (még) egy nagy motoros szaki, ki kell ezt még tanulnom.

Úgyhogy egy gyors kérdést csatolnék is ide a bemutatkozásom mellé: a műszerfalon bal oldalt található nekem egy óra, na mármost sehogy sem jöttem rá, hogyan tudom beállítani rajta az időt. Tippek esetleg?

Köszi!

András
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39267
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 5 hónapja  
and_1 írta::
Sziasztok, üdvözlet mindenkinek!

András vagyok, 24 éves, Nagykanizsáról. A napokban lettem büszke tulajdonosa egy '97-es F650-esnek. Ezzel a masinával fogom kezdeni nagymotoros próbálkozásaimat. Biztos lesz, hogy tanácsért fordulok hozzátok, mert nem vagyok (még) egy nagy motoros szaki, ki kell ezt még tanulnom.

Úgyhogy egy gyors kérdést csatolnék is ide a bemutatkozásom mellé: a műszerfalon bal oldalt található nekem egy óra, na mármost sehogy sem jöttem rá, hogyan tudom beállítani rajta az időt. Tippek esetleg?

Köszi!

András


Szia Andras, ezt a mocit Pecsrol vetted, ugye?

Az ora atallitasa: raadott gyujtasnal, jobbra kitekert kormanynal hozzafersz az orahoz, aminek az oldalan van egy kis kar, amivel tudod leptetni a mutatot. bovebben

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39268
and_1 (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 2
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 5 hónapja  
Sikerült is beállítanom. Köszönöm a segítséget!

Igen, tulajdonképpen Pécsről való. Talán ismerős a motor?
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39269
Tito (Adminisztrátor)
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1461
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi A nép és a sport Lakóhely: Budapest, XIV. kerület Születési dátum: 1975-01-02
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 5 hónapja  
and_1 írta::
Sikerült is beállítanom. Köszönöm a segítséget!

Igen, tulajdonképpen Pécsről való. Talán ismerős a motor?


Csak hirdetesbol. Szinten frissen csatlakozott martymart szemezett vele, de vegul nem hozta el.

Tito
 
Naplózott Naplózott  
 
Dakar 05 Red Bull Edition
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39276
metRS (Felhasználó)
Redituréjsz!!!! :D
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 821
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lukacs.rich@gmail.com Lakóhely: Homokmégy-Budapest Születési dátum: 1985-12-06
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 5 hónapja  
Ha esetleg érdekel valakit!

Keressen fel minket, hogy az új 2014-es szabályozásnak megfelelően, probléma mentesen vezethesse az egyes építési napló köteles kivitelezések dokumentációit. Szívesen működnénk közre abban, hogy a napi munka után, hazaérve, ne az adminisztrációs feladatokkal kelljen tölteni idejét.

Amennyiben tevékenységünk részletei érdekli, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.
 
Naplózott Naplózott  
 
Redituréjsz!!

Rico F650GS'04-->R1200GS ADV'08

Elektronikus Építési Napló vezetés
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39281
Corfu (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 2
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 5 hónapja  
Üdv Mindenkinek!

1986-ben kezdtem motorozni, még 250/1-en, előtte meg a szokásos kismotoros bandázás. Aztán megérkezett az az első majd a második remek kis gyerkőc és akkor nyilván máshol volt a fókusz. 2006-ban gondoltam egyet és vettem egy kis Yamaha SR-t, de aztán rájöttem, hogy ezzel messzire nem jut az ember. Hosszas nézelődés, keresgélés után első látásra történ a dolog...

Szóval szeptember óta boldog F650 ST tulajdonos vagyok, ami ugyan már nagykorú ('94), de még mindig remekül néz ki, és megy!
Ja igen: Gábor - Isaszeg lakhely - Bp munkahely - IT mérnök - Korfu fun (feleségemmel imádunk ott nyaralni) - és most nagyon várom a nyarat a motorozást...
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39326
Delon (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 12
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Budapest Születési dátum: 1981-06-16
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 2 hónapja  
Sziasztok!

Sándor Péter vagyok, 33 éves, nős, van egy mindjárt (márciusban) 7 éves kisfiam és egy 4 hónapos kislányom.
"Kiskoromban" kismotoroztam a haverokkal, majd jó sok évig semmi. Aztán melóba járni vettem egy 50-es robogót, elkezdtem a nagy motor jogsit, erre ellopták a robogót, meg bejelentette az asszony, hogy terhes. A vizsgát megcsináltam, majd leálltam a motoros tervekkel, mert hát apuka volnék vagy mi... Aztán maradt a nyálcsorgatás a hasznaltauto.hu/motor oldalon. Minden el volt tervezve. Többször is, más más motorral. Közben faterom vett egy 400-as burgmannt, és rájöttem, hogy én is öreg vagyok már, kényelmes, nem akarok cipőt cserélni, váltani, csak leülni egy fasza fotelba, és nyakazni a szarvát. Vagy nyelezni ... Mindegy, majd belejövök.
Aztán a 4. Prananadi vizsga után már nem is hiányzott a motor, fontosabb, hogy tisztában legyek magammal stb. De ahogy kijöttem a vizsgaról, az egyik srác egy 2000 előtti f650gs re készült felszállni. Elsoroltam a motor adatait, és csodáltam a vasat. Feldobta a labdát: próbáld ki! Illemből visszakérdeztem, hogy "áááá, biztos?" (nemet eszem ágában sem volt mondani). Aztán beleszerettem (a motorba, mielőtt beindulna valaki fantáziája...).
Ez volt tavasz környékén. A feleségem nem támogatta (eddig) a motort, de valamilyen okból azt mondta, hogy ha ennyire oda vagy, akkor hajrá. Nem tudom honnan jött a gyenge pillanata, de már mindegy is!!! Mivel volt a tarsolyban pár moci, gyorsan elkezdtem telefonalgatni, és csütörtökre megvettem egy 2002-es gs-t. Gyönyörű! Imádom. Én már fagyos úton is mentem vele (nem bírtam ki, ki kellett próbálni!). Ma lett a nevemre írva! Minden papírját vele intéztem, nem autóval. Sütött a nap, ment a markolatfűtés, én meg csak nyakaztam a nyelét!
Most örülök.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39327
metRS (Felhasználó)
Redituréjsz!!!! :D
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 821
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lukacs.rich@gmail.com Lakóhely: Homokmégy-Budapest Születési dátum: 1985-12-06
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 2 hónapja  
Udvozlehelletem a tarsasagban! Legyen szerencsed hozza!





Delon írta::
Sziasztok!

Sándor Péter vagyok, 33 éves, nős, van egy mindjárt (márciusban) 7 éves kisfiam és egy 4 hónapos kislányom.
"Kiskoromban" kismotoroztam a haverokkal, majd jó sok évig semmi. Aztán melóba járni vettem egy 50-es robogót, elkezdtem a nagy motor jogsit, erre ellopták a robogót, meg bejelentette az asszony, hogy terhes. A vizsgát megcsináltam, majd leálltam a motoros tervekkel, mert hát apuka volnék vagy mi... Aztán maradt a nyálcsorgatás a hasznaltauto.hu/motor oldalon. Minden el volt tervezve. Többször is, más más motorral. Közben faterom vett egy 400-as burgmannt, és rájöttem, hogy én is öreg vagyok már, kényelmes, nem akarok cipőt cserélni, váltani, csak leülni egy fasza fotelba, és nyakazni a szarvát. Vagy nyelezni ... Mindegy, majd belejövök.
Aztán a 4. Prananadi vizsga után már nem is hiányzott a motor, fontosabb, hogy tisztában legyek magammal stb. De ahogy kijöttem a vizsgaról, az egyik srác egy 2000 előtti f650gs re készült felszállni. Elsoroltam a motor adatait, és csodáltam a vasat. Feldobta a labdát: próbáld ki! Illemből visszakérdeztem, hogy "áááá, biztos?" (nemet eszem ágában sem volt mondani). Aztán beleszerettem (a motorba, mielőtt beindulna valaki fantáziája...).
Ez volt tavasz környékén. A feleségem nem támogatta (eddig) a motort, de valamilyen okból azt mondta, hogy ha ennyire oda vagy, akkor hajrá. Nem tudom honnan jött a gyenge pillanata, de már mindegy is!!! Mivel volt a tarsolyban pár moci, gyorsan elkezdtem telefonalgatni, és csütörtökre megvettem egy 2002-es gs-t. Gyönyörű! Imádom. Én már fagyos úton is mentem vele (nem bírtam ki, ki kellett próbálni!). Ma lett a nevemre írva! Minden papírját vele intéztem, nem autóval. Sütött a nap, ment a markolatfűtés, én meg csak nyakaztam a nyelét!
Most örülök.
 
Naplózott Naplózott  
 
Redituréjsz!!

Rico F650GS'04-->R1200GS ADV'08

Elektronikus Építési Napló vezetés
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39332
CraSoli (Felhasználó)
"Amibe nem halsz bele, attól megerősödsz." :)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 58
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Szeged Születési dátum: 1975-06-11
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 2 hónapja  
Mit mondhatnék ? Welkám.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#39342
aries88 (Felhasználó)
Valószinűleg újonc
Hozzászólások: 7
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Ismerjük meg egymást 9 éve, 2 hónapja  
Üdv mindenkinek!

András vagyok, Debrecenből. Októberben sikerült megcsípnem egy törött narancs színű 2002-es CS-t Pestről. A srácot oldalról elkapta egy kocsi egy telezöldnél. Régóta nézegettem a típust, remélem örömöm lesz benne. Email-es értesítőt állítottam be a típusra és így jött a vétel. December közepére összelegóztam és már mentem vele pár 10 km-t az idő függvényében. Már csak egy pici festegetés híja van de tavaszra kész lesz. 10 éve kezdtem egy SR yamahával, utána XJ400 as yamaha jött. 2 éve egy 1000 es aprilia tuono-m lett amitől tavaly nyáron megváltam, kényelmetlensége miatt. (Városba nem jó, túrára kényelmetlen.)

Röviden ennyi
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.