Kezdőlap arrow Fórum
F650.hu
Üdvözöljük, Vendég
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.    Elfelejtette jelszavát?
F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER (1 fő olvassa) (1) Vendég
Új szálat/témakört csak akkor hozz létre a fórumban, ha megbizonyosodtál róla, hogy még nincs ezzel a témával foglalkozó szál! Ellenkező esetben irgum-burgum!
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 13
TÉMA: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER
#35591
metRS (Felhasználó)
Redituréjsz!!!! :D
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 821
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lukacs.rich@gmail.com Lakóhely: Homokmégy-Budapest Születési dátum: 1985-12-06
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 4 hónapja  
riskywhisky írta::
Hali!

Alvaro! Alvaro! Alvaro! SOS! SOS! SOS!

Jelentkezz!

Ez a kérdés elsősorban Alvarohoz szól. Mert ha jól emlékszem, neki 120-as gumi van a Teresáján elöl.
Elfér rendesen? És változtatott-e valamit akármelyik irányba a viselkedésén?
Köszi!


Nekem is 120as van elol az SM szettel és siman elfer. Nem tudom h a villák közti tavolsag mas-e a GS és CS kozott, de ha egyezik akkor szepen elfer
 
Naplózott Naplózott  
 
Redituréjsz!!

Rico F650GS'04-->R1200GS ADV'08

Elektronikus Építési Napló vezetés
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35592
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 4 hónapja  
Köszi Rico!

A CS sárhányója aggaszt egy kicsit, ott, ahol kikerüli a teleszkópokat, kicsit összeszűkül. Van egy-egy pont oldalanként ami nagyon közel van. Méregettem, határesetnek tűnik, de talán elfér.
 
Naplózott Naplózott  
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35593
metRS (Felhasználó)
Redituréjsz!!!! :D
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 821
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lukacs.rich@gmail.com Lakóhely: Homokmégy-Budapest Születési dátum: 1985-12-06
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 4 hónapja  
riskywhisky írta::
Köszi Rico!

A CS sárhányója aggaszt egy kicsit, ott, ahol kikerüli a teleszkópokat, kicsit összeszűkül. Van egy-egy pont oldalanként ami nagyon közel van. Méregettem, határesetnek tűnik, de talán elfér.


Tudom h mas a sarvedo, de nekem is eppen hogy befert, aztan meg leszedtem a sarvedot es ugy jartam mert ugy sokkal jobban nez ki...
 
Naplózott Naplózott  
 
Redituréjsz!!

Rico F650GS'04-->R1200GS ADV'08

Elektronikus Építési Napló vezetés
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35594
alvaro84 (Felhasználó)
Különc
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 789
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi alvaro_acwellan@hotmail.com Lakóhely: Fehérvárcsurgó Születési dátum: 1979-05-01
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 4 hónapja  
Sose akadt meg a 120-as gumi elöl, meg semmi más bajt se csinált, más kérdés, hogy a sárvédő és a gumi közé a kisujjam nem fér, és szépen tudnak benne zörögni a felkapott kavicsok

Kicsit más volt az irányítás, mikor felkerült, de hamar megszoktam. Kíváncsi leszek, milyen lesz visszatérni 110-esre, mert most az jön Elég rendesen lekopott már ez az első, van benne 31000+ km. Közben meg megevett 3 hátsót...
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2012.12.18 06:21 Név: alvaro84.
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35597
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 4 hónapja  
Köszi!
 
Naplózott Naplózott  
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35675
pgabor (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 55
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Miskolc Születési dátum: 1981-06-24
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Sziasztok! Cs-re szeretném a megfelelő gumit kiválasztani és szüksegem lenne a tapasztalatotokra és a véleményetekre.

Vásárlás előtt állok és két gumi maradt a tarsolyban.

Természetesen párról beszélek!

Az egyik a Michelin Road 2-je a másik pedig a Conti roadattack 2!

Ebben kérném szíves véleményeteket!


Előre is köszönöm!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35677
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
pgabor!

A Pilot Road 2 a tuti választás. Bár nekem csak a korábbi, egykomponensű változat volt,
több korábbi forumozó társunk ( CS tulajok) beszélt(ek) elismerő szavakkal a pilotródkettőről.
A conti road attack árban ugyan kedvezőbb, de amennyivel olcsóbb, kb. annyival vacakabb is.
Ezt viszont magam is tanusíthatom, használtam ilyet.
Most meg michelin pilot powert. Ez gyorsabban kopik.
Sokkal.
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.01.26 18:28 Név: riskywhisky.
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35678
alvaro84 (Felhasználó)
Különc
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 789
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi alvaro_acwellan@hotmail.com Lakóhely: Fehérvárcsurgó Születési dátum: 1979-05-01
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Pilot Road 2-t (ha nem régről beragadt, de érezhetően jobb áron lenne) vagy 3-at én is tervezem kipróbálni most tavasszal, az idei 48 órásra már mindenképpen friss gumival akarok menni. Hegylakókon elég tartósnak ítélték a Pilot Road 3-at. Illetve esélyes még a Metzeler Z8 is, ha épp úgy jönne ki a lépés. Annak majd' 50 ezer kilométeren át használtam az elődjét, 2 pár kellett arra a távra úgy, hogy az első készlet enyhén használtan kaptam Teresával.
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.01.26 19:09 Név: alvaro84.
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35679
OrchidX (Felhasználó)
Ha nyakig szarban vagy, örülj, hogy nem hullámzik!
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 70
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
ICQ#: 11860838 Nem: Férfi akameniczky kameniczky@gmail.com Lakóhely: Budapest 22. Születési dátum: 1972-11-27
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Ha már a gumiknál tartunk van valakinek tapasztalata a Bridgestone Batlax BT23-ról? Én ezt szemeltem ki magamnak...
 
Naplózott Naplózott  
 
'02 Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35680
pgabor (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 55
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Miskolc Születési dátum: 1981-06-24
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Sziasztok!

Köszönöm a válaszotokat és meg is fogadom, maradok akkor a road 2-nél.

Most is ez van a motoron csak sajna eléggé kopottas, így a szezont már újakkak szeretném kezdeni.

Az előző tujaj elmondása alapján 20 ezret ment 3 év alatt ezekkel a gumikkal.

Apropó! Miskolcon vagy környékén esetleg nem tudna ajánlani valaki egy profi helyet ahol rendes gépekkel gumiznak és centíroznak motorokat!

Köszönöm.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35763
pgabor (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 55
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Miskolc Születési dátum: 1981-06-24
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Sziasztok!

Túl vagyok a gumik cseréjén, de csak fellépett azért komplikáció, ebben kérném valaki szíves segítségét!


Már azt, hittem minden rendben lesz a hátsó kerék már bent is volt a helyén, gondoltam még 5 perc, gyorsan bedobom az elsőt is és kész!

Erre amikor visszatettem az első kereket felfedeztem a menetirány szerinti bal teleszkópszár és a távtartó között egy 2-3 mm-es hézagot!

Megmondom őszintén a kerék kivételekor ezt nem is figyeltem, hogy volt e vagy sem, mert egyszerűen csak kivettem és kész, bár lehet feltűnt volna akkor, de nem tudom...

Na mindegy

Gondoltam el kellene tüntetni valahogy ezt a hézagot és kivettem mégegyszer a kereket.

Az első tengely ugye úszóágyas, ha jól gondolom.

Fogtam a tengelyt amin ugye van egy perem ami a távtartó miatt van és azt illeszetttem a villa széléhez, mert amúgy bentebb esett amikor hézag volt!

A villa kereszt csavarját húztam meg ott bal elöl és utána a tengely csavarját, hogy jól odahúzza majd a csavar, hogy eltünjön a hézag!

Kész is lett, oh mondom ennyi és ok! Erre elindultam egy próba útra, de észre vettem, hogy így meg beleér a féknyereg a tárcsába, na ez akkor nem jó!

Utána kerék ki megemel, visszatesz leenged meghúzás előtt kicsit nyomkodtam a telót hagy álljon be a saját helyére a kerék ahol neki jó! Tengely meghúz és utána a teleszkóp jobb kereszt csavarja és legvégén a bal, révén az úszóágy miatt!

Kész, de a hézag megint ktt van továbbra is 2-3 mm.

Most így van!

Kérdése, az lenne, hogy hagyjam ezt így, mert elvégre a kerék ugy nem tud kiesni és jó így, vagy lezítsam fel a bal teleszkóp csvarját és nyomjam meg befele a a teleszkópot, és úgy feszítve húzzam le a csavart, hogy ne legyen hézag???

Nem tudom melyikkel járnék jobban?

Ui: gondolom ez a hézag egyébként a villa minimális szétnyílásából adódik, de sztem ez nem annyira gold egy ilyen hosszú telónál, hogy a végén 10 éves korára van 2-3 mm!

Tehát tüntessem el azt a hézagot, de akkor lehet feszülve lenne lehúzva a teló és végül is ez úszó ágyas lenne, vagy maradjon így a teló, ahogy most van, mert a villa magától itt szeret lenni, és akkor marad a hézag, de nem feszítem legalább a telót!

??????

Köszönöm!
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35764
pgabor (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 55
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Miskolc Születési dátum: 1981-06-24
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Itt lenne egy kép is róla:
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35765
metRS (Felhasználó)
Redituréjsz!!!! :D
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 821
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lukacs.rich@gmail.com Lakóhely: Homokmégy-Budapest Születési dátum: 1985-12-06
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
pgabor írta::
Sziasztok!

Túl vagyok a gumik cseréjén, de csak fellépett azért komplikáció, ebben kérném valaki szíves segítségét!


Már azt, hittem minden rendben lesz a hátsó kerék már bent is volt a helyén, gondoltam még 5 perc, gyorsan bedobom az elsőt is és kész!

Erre amikor visszatettem az első kereket felfedeztem a menetirány szerinti bal teleszkópszár és a távtartó között egy 2-3 mm-es hézagot!

Megmondom őszintén a kerék kivételekor ezt nem is figyeltem, hogy volt e vagy sem, mert egyszerűen csak kivettem és kész, bár lehet feltűnt volna akkor, de nem tudom...

Na mindegy

Gondoltam el kellene tüntetni valahogy ezt a hézagot és kivettem mégegyszer a kereket.

Az első tengely ugye úszóágyas, ha jól gondolom.

Fogtam a tengelyt amin ugye van egy perem ami a távtartó miatt van és azt illeszetttem a villa széléhez, mert amúgy bentebb esett amikor hézag volt!

A villa kereszt csavarját húztam meg ott bal elöl és utána a tengely csavarját, hogy jól odahúzza majd a csavar, hogy eltünjön a hézag!

Kész is lett, oh mondom ennyi és ok! Erre elindultam egy próba útra, de észre vettem, hogy így meg beleér a féknyereg a tárcsába, na ez akkor nem jó!

Utána kerék ki megemel, visszatesz leenged meghúzás előtt kicsit nyomkodtam a telót hagy álljon be a saját helyére a kerék ahol neki jó! Tengely meghúz és utána a teleszkóp jobb kereszt csavarja és legvégén a bal, révén az úszóágy miatt!

Kész, de a hézag megint ktt van továbbra is 2-3 mm.

Most így van!

Kérdése, az lenne, hogy hagyjam ezt így, mert elvégre a kerék ugy nem tud kiesni és jó így, vagy lezítsam fel a bal teleszkóp csvarját és nyomjam meg befele a a teleszkópot, és úgy feszítve húzzam le a csavart, hogy ne legyen hézag???

Nem tudom melyikkel járnék jobban?

Ui: gondolom ez a hézag egyébként a villa minimális szétnyílásából adódik, de sztem ez nem annyira gold egy ilyen hosszú telónál, hogy a végén 10 éves korára van 2-3 mm!

Tehát tüntessem el azt a hézagot, de akkor lehet feszülve lenne lehúzva a teló és végül is ez úszó ágyas lenne, vagy maradjon így a teló, ahogy most van, mert a villa magától itt szeret lenni, és akkor marad a hézag, de nem feszítem legalább a telót!

??????

Köszönöm!


nem lesz gond, jo az ahogy most van...
 
Naplózott Naplózott  
 
Redituréjsz!!

Rico F650GS'04-->R1200GS ADV'08

Elektronikus Építési Napló vezetés
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35766
pgabor (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 55
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Miskolc Születési dátum: 1981-06-24
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Köszönöm

Esetleg áll meg így valakinek a villája vagy csak az enyém?

Köszi'
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35768
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
pgabor

A képeden látható jobb oldali csavar meglazít a tengely meghúz a jobb csavar visszahúz és akkor az úgy jó ahogy van!
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35769
pgabor (Felhasználó)
Írogatott már párszor
Hozzászólások: 55
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi Lakóhely: Miskolc Születési dátum: 1981-06-24
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Így raktam össze, most így van!

Ha fellazítom most a jobb csavart és húrok még a tengelyen akkor már nem megy odébb a teló szár, mert a tengely csavarját hiába húzom az nem húzza a teló szárát, mert nincs peremezve ott a tengely csavar!

Jelenleg, ha a jobb csavart fellazítom akkor max kézzel tudom balra feszíteni a teló szárat és úgy lehúzni a jobb csavart!

Akkor viszont feszítve lenne lehúzva a teló!

Köszi Nasa előre is és köszi mindenkinek.
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35770
NaSa (Adminisztrátor)
Értem én! Csak lesz...m!
Fórum adminisztrátor
Hozzászólások: 3091
graph
A felhasználó most jelen van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi nasa@emh.hu Születési dátum: 1957-08-02
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
pgabor

ha úgy csináltad akkor jó

azért van az az alsó csavar (a képeden a jobb oldali), hogy önbeálló legyen
 
Naplózott Naplózott  
 
[HGF]Libero_hun alias NaSa
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35771
metRS (Felhasználó)
Redituréjsz!!!! :D
Félig már itt lakik
Hozzászólások: 821
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi lukacs.rich@gmail.com Lakóhely: Homokmégy-Budapest Születési dátum: 1985-12-06
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
az anyemnel is van hezag. Sztem kophat a tavtarto vastagsaga es attol nohet a hezag... Viszont zavartalanul mukodik. Ha megnezed a tengely imbuszos veget akkor nincs sikban a szarral. Legalabbis nalam olyan...
 
Naplózott Naplózott  
 
Redituréjsz!!

Rico F650GS'04-->R1200GS ADV'08

Elektronikus Építési Napló vezetés
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35776
XY22 (Felhasználó)
"To feel alive....is my ambition...."
Rendszeres fórumozó
Hozzászólások: 186
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Nő hencsi_22 Lakóhely: Veszprém Születési dátum: 1980-08-22
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Sziasztok!

Túradobozt szeretnék, hogy ne gumipókok hadával rögzítsek fel mindent, mint aki lomtalanításból jött....
Tudna valaki segíteni abban, hogy 2004-es CS-re milyen típusú doboz lenne megfelelő? A felszereléshez szükséges kiegészítőkkel együtt.
Olyanra gondolok, ami egy pattintással levehető, és nem kell a levétellel sokat tornázni, akár bukósisak is belefér. Vagy valami ilyesmi.

Köszi előre is!

Üdv.,
Heni
 
Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
#35780
riskywhisky (Felhasználó)
Ez a második otthona
Hozzászólások: 1464
graphgraph
A felhasználó távol van Kattintson ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Nem: Férfi risky.whisky Születési dátum: 1970-06-04
Vá: F 650 CS, avagy : minden ami SCARVER 11 éve, 2 hónapja  
Szia Heni!

Sajnos a CS gyári csomagtartójára nem tudunk közvetlenül felszerelni
dobozt, ( legalábbis én még nem láttam ) mert a teherbírása csak 5 kiló, és mert nem rendelkezik semmiféle olyan előkészítéssel, mint amivel a GS -ek el vannak látva, ( itt más volt a koncepció, léteznek különféle táskák, meg zsákok, direkt nekünk ) de ne csüggedj, egy kiegészítő tartó szerkezet felszerelése után már tudja majd fogadni a dobozt a motorod.
Az enyémen volt, amikor megvettem, de eladtam, mert nekem nem tetszett így, szerintem nagyon elcsúfítja ezt a remekbeszabott formát.
Pont ilyen volt az enyém is, Givi, de a Kappa dobozok is kompatibilisek vele.
 
Naplózott Naplózott  
 
Módosítás: 2013.02.05 19:38 Név: riskywhisky.
 
riskywhisky 2002/03 City Scarver
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Az elejére
© 2024 F650.hu
Az oldalt a 3Gteam üzemelteti.